Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz kérdés párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz kérdés párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ti hogy osztjátok meg a fizetnivalókat, ha még nem éltek együtt? A barátommal távkapcsolatban élünk, és az a helyzet, hogy most csak úgy tudok menni hozzájuk meglátogatni, ha ad kölcsön pénzt. Ő ajánlotta fel, én viszont kellemetlenül érzem magam emiatt. Azt akarja, hogy síelni is menjek el velük, amire pláne nincs pénzem. Ők azért jóval jobb anyagi helyzetben vannak, mint mi, de ettől függetlenül nem várhatom el, hogy ők fizessenek mindent, viszont nekem nincs pénzem rá, a repülőjegyre is csak úgy volt, hogy egy részét kölcsön adta. Ti hogy álltok a témához, fiúk, lányok?
2012. febr. 17. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a barátodnak nem kellene erőltetni ezeket a dolgokat. a legrosszabb dolog úgy nyaralni, hogyha semmit nem tudsz megengedni magadnak (pl egy forró teát sem a hegyen). légy vele őszinte: nincs pénzed elutazni vele. ha felajánlja, hogy meghív, akkor fogadd el, ha nem, akkor majd a síelés után taliztok. nem dől össze a világ
2012. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudja, hogy nincs pénzem. a szüleivel mennénk, ők meg kb felajánlották, de ettől még azért kellemetlenül érezném magam, hogy mindent ők fizetnek, és tényleg nem lenne pénzem magamnak venni semmmit.
2012. febr. 17. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A síelés ajándék, fogadd el. Ha távkapcsolat, nem is árt, ha hosszabb időt töltetek együtt.

Ami a többit illeti: te vagy a lány, miért is te mész a pasi után? Ha nincs pénzed, utazzon ő... A hétköznapi költeségeket azért illik 50-50%-ban megosztani, vagy közel ahhoz, pl. 60-40%.

2012. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy hónapja volt nálunk, nem várhatom el, hogy mindig ő utazzon, ráadásul ő most nem tud elszabadulni a suliból, én meg igen. nem tudom, jó, hogy ajándék, de akkor is kellemetlenül érezném magam valószínűleg így...
2012. febr. 17. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

és a sífelszerelést,a síruhát és mindent fizetnének?

Én tuti nem mennék....

2012. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!