Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak? Milyen elképzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak? Milyen elképzelésetek, elvárásotok, vágyatok van egy párkapcsolatban (-tól),25-30 éves kor körül.

Figyelt kérdés
Nyilván egyén egyén,helyzet stb. függő,de érdekelne a véleményetek.
2012. febr. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából azonos értékrendünk legyen, tudjunk bízni egymásban, legyünk őszinték egymáshoz, szeressük egymást, és kívánjuk egymást mocskosul :D
2012. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért szeressen a nő aki vagyok, amilyen vagyok, Engem szeressen úgy ahogy vagyok, ne a hátteremet vagy azt szeresse ahol vagy amiben élek.


Ne legyen az a lusta hisztis típus, menjen el ő is dolgozni ne otthon dögledezzen, menjen el irodába..tökmindegy...és ne sírjon ha 2 napig nincs autó...ezek csak példák.


lényeg h őszinte legyen mindent meg tudjunk beszélni bármilyen problémát és ne egy barátnőjétől halljam vissza később h mi volt a gondja...


és lényeg h én is nagyon tudjam őt szeretni és ő is engem őszintén.....


nem tudom mit írjak még....talán járjon 2 lábbal a földön..


és foglalkozzon magával a külsejével, ne hanyagolja el magát, azért egy fodrász vagy néha egy kozmetikus az nem egy extra dolog..attól h divatos ruhákban öltözködik még nem lesz rib@nc!


dióhéjban ennyi most....:)

27/f

2012. febr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

az attól függ! ha találnék egy hozzám illő számomra megfelelő tulajdonságokkal rendelkező lányt akiben meg tudnék bízni és tényleg minden téren jól kijönnénk akkor komoly kapcsolatra szavaznék. de ha reálisan nézzük ennek csekély a valószínűsége. szóval a realitás az, hogy feszes fenek legyen és szép arc, hosszú haj és a dumán kívül másra is használja a száját.

24f

2012. febr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elfogadható kinézet, nem hisz a házasságban, nem akar gyereket, nem dohányzik, nem buta......

.....és szerintem nem létezik.

34 ffi

2012. febr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:06-os.


hát haver ez nagyon felejtős...


a házasság a nőknek olyan mint egy baba csakhát ezt nem vallják be és hazudnak persze ezért tuti megint le lennénk oltva, HOGY ez egy gyerekkori dolog barbi..fehér ruha öltöztetés menyasszonybarbi meg férfibarbi házasbarbijáték..meg kisbaba meg műanyag cuccok mini babakocsi...a legtöbb lány ebben nő fel.....ezzel csak azt akarom mondani hogy szívás :)


a másik fele meg legbelül nagyon is fél, és azért házasodik össze mert fél h elveszíti a párját, vagy h a párja ha nem veszi őt el akkor nem is szereti...na ettől áll fel a ször a hátamon...nem is szeretsz igazán ha nem veszel el!4


De bazzzzd megg!!! azért mert nem írok alá 1 papírt és mert nem lehet rajtad fehér ruha??? de most nem???

ugyanúgy szeretem a b.nőmet..élettársamat esküvő nélkül is!!!


nah mindegy :)

2012. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!