Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék seggitéget kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pcguru22 kérdése:

Szeretnék seggitéget kérni több éve párkapcsolatban élek van egy kislányom is a páromtol de sajnos gyakran felnött filmeket néz és ez nekem nagyon rosszul essik! Mit tegyek? Seggitsetek!

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 11:33
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
rajta vagyo meg tanulok nem kell leszolni!!!!!!!
2012. febr. 22. 11:42
 12/39 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Én 22 Ö 23!!!!
2012. febr. 22. 11:43
 14/39 anonim ***** válasza:

Az baj, nagy baj. És legalább kérdezted tőle, hogy is van ez? Ha nem kíván, akkor mi az oka? Alapjában véve boldog kapcsolatban vagytok? Na most a szex azért kell a kapcsolathoz, mert ha az rossz, akkor bukta. Előbb-utóbb úgyis megteszi a hatását a dolog, és felszínre tör a probléma.

Mióta vagytok együtt?

2012. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Biztos neki sem tetszik h nem tudsz helyesen írni.

Hány éves a gyerek? Ha még kicsi, lehet a terhesség ideje óta nem kíván. Lehet h az nem tetszik neki h felszedtél magadra stb stb. Nem ismerünk, a pasidat sem, így sajna nem tudunk többet mondani h miért nem kíván.

Lehet h nem itt kéne írkálnod,hanem egy romantikus estét eltervezni, izgatni a pasidat, és máris nem a filmet nézné. Legalábbis nem olyan sűrűn.

2012. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Igen de soha nem álaszol inkább ott hagy amikor rajta kapom!!!!!!4éve vagyunk együt!!!!nekem jo vele és tudod nem értem ezt az egésze mért teszi sztembeteges!!!!!
2012. febr. 22. 11:47
 17/39 anonim ***** válasza:
Amikor rajtakapod miért nem veszed át az irányitást?Érted fogd meg neki és mindent bele ,hátha akkor már nem a filmre fog koncentrálni.
2012. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Ticonderoga:Figyelj nem kénne ilyenek lenne h leszolsz hiszen nem is ismersz és nem bántottalak meg téged csak segitségett kértem te meg bunkozzol vellem!!!!!Nem tetszik a érdés ne szolj hozzá!!!!!
2012. febr. 22. 11:50
 19/39 A kérdező kommentje:
mert ha rajta kapom egyböl kilép és hozzám sem szol hanem kimegy meg Ö van besértödve!!!!!Gondóltam peddig én is már rá!!!!!
2012. febr. 22. 11:51
 20/39 anonim ***** válasza:

Nem hanyagoltad el magad?

Nincs rajtad felesleg?

Csinos vagy?Vékony,mint voltál?


Ezeket válaszold meg lehet nem sportolsz és nem tetszik neki az alakod és ezt nem akarja szóvá tenni,inkább leráz.

Legyél csinos,nőies,vegyél miniszoknyát,szexi fehérnemű.Ilyenek,parkban szex,kint a szabadban,bújjon elő belőled a szexőrült,legyél pics_s,komolyan.

2012. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!