Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék seggitéget kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pcguru22 kérdése:

Szeretnék seggitéget kérni több éve párkapcsolatban élek van egy kislányom is a páromtol de sajnos gyakran felnött filmeket néz és ez nekem nagyon rosszul essik! Mit tegyek? Seggitsetek!

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 11:33
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Nem akarok vészmadár lenni, de ha se nem válaszol, tehát levegőnek néz, se nem kíván, holott fiatalok vagytok, akkor ez elég rosszat sejtet.

Ha akarná, akkor megbeszélné veled, hogy mi is a gond, de így sz.arik bele. És neked van terved azt illetően, hogy most mit fogsz lépni?

2012. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Sztem egyáltalán nem írtam bunkót. Volt egy kérdésed, én felvázoltam 2 okot ami miatt most épp nem izgul Rád. Ezután adtam egy ötletet h mit próbálj. Arról én nem tehetek h Te ezt nem bírod felfogni.
2012. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
nem hanyagolam ell magam ésnem vagyok dagi 47kg vagyok!!!!!
2012. febr. 22. 11:55
 24/39 A kérdező kommentje:
Nincs tervem!!!!
2012. febr. 22. 11:56
 25/39 A kérdező kommentje:
de felfogtam
2012. febr. 22. 11:57
 26/39 anonim ***** válasza:
Este mikor lefekszetek ,nem szoktál kezdeményezni?
2012. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem,akkor öltözködj ki neki kirívóan,ha csinos vagy,mutasd meg neki magad,miniszoknya,combfix,tuti szét fog szedni ez tuti,legalábbis én tuti ezt tenném.

Menjetek el sétálni a parkban legyen rajta miniszoknya,bugyi ne,és a sötétbe támad le,nagyon jó kint a szabadban d_gni,próbáljátok,hirtelen támad le,erőszakold meg.

2012. febr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
De igen szoktam de mindig azt mondja h Ö fáradt!!!!Az a lényeg hogy akkor akarja amikor neki hiányzom!!!!De ha én szeretném akkor meg nem!!!!!
2012. febr. 22. 12:00
 29/39 anonim ***** válasza:
Amit írtam ezt próbáld ki hallgass rám,lehet uncsi neki már változatosság kell.Ettől tuti fog nézni,a parkban szépen a sötétben nagyon jó,bújjon ki belőled a vadállat. :)
2012. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Ilyen volt velünk is, múlt időben, mert emiatt vége lett. Nem biztos hogy nálatok is így lesz, de sok szerencsét.
2012. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!