Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te otthon tudnád hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te otthon tudnád hagyni a párodat, miközben beteg, és elmennél inkább a haverokkal sörözni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lumbágóm van, a fekvésen kívül nem sok mindent tudok csinálni, mert iszonyú fájdalommal jár. Párom közölte, hogy pénteken megy a szokásos haveri sörözésre. Én biztos nem tudnék elmenni barátnőzni, miközben ő itthon szenved egyedül. Túlreagálom, vagy nekem van igazam?
2012. febr. 22. 11:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2012. febr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Én a párommal még nem élek együtt. Havonta 1x-2x szokott elmenni ő is sörözni, de azt se az én rovásomra, hanem akkor amikor úgysem tudunk találkozni.

Volt olyan, mikor egy bulit hagyott ki azért, hogy inkább velem töltse az időt, pedig fél éve nem látta azokat a haverjait. Nekem még lelkiismeret-furdalásom is volt, de hát nem én kértem, hogy jöjjön hozzám:)

Viszont hogyha (nagyon vagy fekvő) beteg lennék igenis elvárnám tőle, hogy velem legyen, mert - ahogy egyik előttem hozzászóló is írta - egy kapcsolat pont erről szól, hogy kölcsönösen támogatjuk egymást és figyelünk a másikra. Legalábbis nálam ez alap!

Persze vannak olyan emberek, akiknek nincsenek ilyen igényeik, szeretnek inkább egyedül szenvedni, de én igenis szeretem a párom közelségét és ez akkor is így lesz, ha együtt fogunk élni. Egyébként haverozással akkor se lesz bajom, mert akkor én is megyek majd a barátnőimmel találkozni :-)

És akkor arra fogok gondolni, hogy legalább együtt élünk és mindennap látjuk egymást.. nem úgy mint most.. hmm.. na de ez már más téma :)


Kedves kérdező, abszolút megértelek!


22/L

2012. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
akkor mondok neked jobbat. elkapott egy nyavalya 39 fokos láztol nem tudtam szabadulni. párom 4 napra elment a szüleihez és egyedül hagyott otthon mert értsem meg neki kell a kikapcsolódás. bezzeg rám nem gondol nekem is milyen jól esne kikapcsolódás de nem mehetek... szüleiben sincsen annyi hogy visszattartanánk. 3 éve vagyunk együtt. Nagyon fáj.
2013. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
attól,hogy valaki beteg az élet még megy tovább.Én sem várom el,hogy itthon strázsáljon.Nélküle is tudok beteg lenni,és meg is tudok gyógyulni.
2013. máj. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!