Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te otthon tudnád hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te otthon tudnád hagyni a párodat, miközben beteg, és elmennél inkább a haverokkal sörözni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lumbágóm van, a fekvésen kívül nem sok mindent tudok csinálni, mert iszonyú fájdalommal jár. Párom közölte, hogy pénteken megy a szokásos haveri sörözésre. Én biztos nem tudnék elmenni barátnőzni, miközben ő itthon szenved egyedül. Túlreagálom, vagy nekem van igazam?
2012. febr. 22. 11:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne menne? Mit tud csinálni ha otthon marad veled? fogja a kezed? Legalább ő érezze jólmagát, ha már te nem tudod.
2012. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 bánomisén ***** válasza:
70%

Hadd menjen sörözni, utána vidámabban segít neked otthon. Most úgysem tud sok mindent tenni érted, a lumbágó meg nem halálos betegség, néhány órát ki lehet bírni vele egyedül.

Gondolom, dolgozni is jár a párod, akkor sem veted a szemére, hogy magadra hagy.

Szerintem túlreagálod. Kérd meg, hogy mielőtt elmegy, készítsen a kezed ügyébe mindent, amire szükséged lehet, aztán érezze jól magát.

2012. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%

hát kedves 1, mondjuk visz neki egy pohár vizet, kikíséri pisilni meg ilyenek.


Válasz: lehet, azt hiszi, addigra megjavulsz. Végülis van még 3 nap. Nem reagálod túl, ha rosszul vagy, ne hagyjon otthon egyedül!!!!

2012. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

Bár én nő vagyok, de igen, elmennék. Persze nem egész estére, de pár órára.

Ha emberi hangon megkérne, hogy maradjak, akkor maradnék.

2012. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon érdekes az első válasz! Lehetne egy kicsit beszélgetni, oda vinni ha valamire szüksége van. Nem beszélve jól esne a betegnek ha látná, hogy együttérez vele és nagyon fontos a párja.
2012. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem, és ő sem engem. Bár semelyikünk nem jár haverokkal sörözni, bulizni. De ilyenkor tudom, hogy a feleségemnek szüksége van rám, hogy ott legyek, hozzámbújjon, együtt megnézzünk egy filmet, teát főzzek neki.

Szerintem nem reagálod túl.

2012. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen erről van szó! Egész héten egyedül vagyok/leszek, párom este 10 körül jön haza, és akkor még pénteken ki tudja meddig lesz. Jól esne igen, ha tudnám, hogy van valaki aki segít,ha kell.
2012. febr. 22. 11:39
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy mondanám, hogy a párod helyében megkérdezném tőled, szeretnéd-e ha itthon maradnék és segítenék neked valamiben vagy elmenjek sörözni? De ha ezt a párod nem kérdezi meg, akkor mondd meg neki, hogy rosszul esik, mert szeretnéd, ha itthon maradna most veled, kell a társasága.
2012. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%

mi nem hagyjuk otthon egymást.


Párom volt hogy 6 hétig ágynyugalomra volt itélve,szolidaritásból én sem mentem sehova,hanem megcsináltam helyette is mindent,ne erőltesse magát házimunkával se (egyébként osztozunk).

Ha "hasznom" nincs is,de legalább vele vagyok.

Mert szeretem.


Nem tudnék jól szórakozni tudván hogy otthon szenved.



Ilyen erővel ha kómába esne,akkor is bulizás,mert ugyse tud segiteni?

ugyanmár..

30/F

2012. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék általánosítani, természetesen mindenre van ellenpélda, de eddigi tapasztalataim azt igazolják, hogy ebből a szempontból a nők sokkal empatikusabbak. Nekem valahogy (és úgy gondolom, hogy a legtöbb nőnek) a zsigereimben van, hogy ha beteg a férfi akkor mindenképpen ki kell segítenem, hogy minél hamarabb meggyógyuljon és ilyenkor nem sajnálok időt, energiát és pénzt áldozni rá. Sajnos ezt sosem viszonozta egyik párom sem, sőt inkább úgy vettem észre, hogy nem bírják elviselni, ha beteg vagyok..nagyon elkeserítő, ha betegen magadra hagynak, ezért én sosem tudtam megállni, hogy ne szóljak be ilyen esetekben:(

Amúgy lumbágóra van nagyon jó tanácsom, ha érdekel leírom priviben:)

2012. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!