Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te otthon tudnád hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te otthon tudnád hagyni a párodat, miközben beteg, és elmennél inkább a haverokkal sörözni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lumbágóm van, a fekvésen kívül nem sok mindent tudok csinálni, mert iszonyú fájdalommal jár. Párom közölte, hogy pénteken megy a szokásos haveri sörözésre. Én biztos nem tudnék elmenni barátnőzni, miközben ő itthon szenved egyedül. Túlreagálom, vagy nekem van igazam?
2012. febr. 22. 11:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul vagy, akkor menj (vigyen el) orvoshoz. Ha gerincsérv, az nem fog spontán gyógyulni. Az orvos pedig majd elmondja, hogy kell-e háziápolás, vagy mi a megoldás. Lehet, hogy befektetnek a kórházba és akkor rögtön ott lesznek a nővérek ellátó személyzetnek.
2012. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk, most én itthon vagyok két napja a derekam miatt. Meg itt nem az elengedésről van szó, menjen, ha menni akar. Voltam orvosnál igen, holnap megyek reumára, pénteken vissza a háziorvoshoz. Ja, és amikor mondtam neki, hogy el kéne kísérni az orvoshoz pénteken, mert egyedül nem tudok elmenni, akkor is az volt a válasza, hogy de hát akkor mikor fog odaérni a sörözésre... :S
2012. febr. 22. 12:14
 23/34 bánomisén ***** válasza:
100%
Kérdező, erre az a válasz, hogy: valószínűleg később, szívem, mint ahogy szoktál, de erre a vizsgálatra szükség van :-)
2012. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát már nem egyszer voltam beteg,főleg legutóbb tüdőgyulladással :s ,nah akkor egyszer sikeredett (és szerintem utoljára is) ,hogy párom meló után iszogatott és hajnalba esett full piásan haza! Nem ,hogy nem szóltam hozzá,de ha bármi kellett nekem,vagy mennem kellett ki wc-re(annyira szarul voltam,hogy indig szédültem,hánytam...)akkor se szóltam neki,és közöltem,hogy ne is merjen segíteni eddig is ment nélküle...


Eléggé a lelkembe taposott akkor,és nem ezt vártam egy eddig jól működő 4 éves kapcsolattól.Hát Én tisztességgel beletapostam utána az Ő lelkébe...és megértette miért esett ennyire szarul amit tett.


És lám megbeszélve már nincs gond ilyenből,mert rájött,hogy hülye volt és ilyenkor a másiknak ott a helye segíteni a párján.

2012. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
32%
Hiszti ...
2012. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
69%
Namármost. Egy dolgot értsetek meg. 1. Gondolom a kérdező is reméli, nem fél évig fog otthon feküdni betegen, nem is arról szólt a kérdés, hogy akkor fél évig nem engedi el a párját sehová, hanem hogy MOST beteg és NEKI szüksége volna arra, hogy a párja ápolgassa vagy szimplán csak ott legyen vele. Különbözőek vagyunk, van aki ilyenkor senkit nem kíván maga mellé, de az ilyen meg fogadja el azt, hogy van aki viszont szereti, ha ilyenkor ott van mellette valaki. A kérdező inkább az utóbbiak csoportját erősíti, ha jól sejtem. Nekem a párja helyébe az lenne az első, hogy MEGKÉRDEZEM TŐLE, drágám, maradjak itthon veled vagy nem kívánod a társaságom, mert akkor elmegyek sörözni. Ez alap dolog úgy gondolom, ha figyelek a páromra és szeretem.
2012. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
akérdés az, a kedves kérdező közölte ezt a barátjával? Mondta: nekem az lenne a jó, ha itt lennél mellettem és nem mennél sehova? Vagy nem szólt semmit, csak szenved? Mert a kommunikáció nem árt egy kapcsolatban
2012. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően itt szerintem arról van szó hogy mennyire kiszolgáltatott ilyenkor az ember. Tehát oké hogy fájdalmai vannak, de el tudja-e magát látni egyedül? bármilyféle betegségről van is szó. ha nem akkor kötelessége a másik, egészséges félnek mellette lenni és segíteni. erről szól egy kapcsolat. nem csak akkor vigyorogni amikor minden oké hanem akkor isk itartani és lemondani a személyes érdekekről amikor a másik képtelen egyedül valamit megcsinálni. elég rossz érzés ha nincs aki segítsen pedig szükséged lenne rá. szerintem a kérdező szeretné átélni azt amikor az ember betegen nem teher vagy egy lom, hanem a párja akkor bizonyítaná be igazán hogy mellette áll és támogatja. ennyi erővel mindegy kivel él, elvannak egymás mellett de nem számíthatnak egymásra....egyetértek a kérdezővel. biztos nem vgayunk egyformák de én nem tolerálnám ha apárom lelépne iszoganti meg kikapcsolódni mikor helyt kéne állnia. szépen bebizonyítja hogy azon a bizonyos fontossági sorrenden én hol állok.
2012. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Kedved 26-os és 28-as válaszoló. Erről van itt szó! Örülök, hogy nem csak én látom így a dolgokat, hanem mások is. 27-es válaszoló! Igen beszéltem vele erről, de ő még mindig nem igazán érti, hogy nekem mi a problémám, ő csak azt hajtogatja, hogy két hete nem találkozott a barátaival, és miért baj az ha elmegy kicsit kikapcsolódni.
2012. febr. 22. 14:02
 30/34 Normálisvagy? ***** válasza:
33%
tuti, hogy le leszek szavazva, de én nőként mondom, hogy menjen nyugodtan, egész héten dolgozott, ennyi igazán ki jár neki! Aztán majd újult erővel fog ápolni, és remélhetőleg türelmesebb is lesz! Ezen nem érdemes agyalni, Te pedig hívd át egyik barátnődet és nézzetek meg egy DVD-t, beszélgessetek stb..., ő is tud esetleg segíteni, ha kell valami!
2012. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!