Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te otthon tudnád hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te otthon tudnád hagyni a párodat, miközben beteg, és elmennél inkább a haverokkal sörözni?

Figyelt kérdés
Valószínűleg lumbágóm van, a fekvésen kívül nem sok mindent tudok csinálni, mert iszonyú fájdalommal jár. Párom közölte, hogy pénteken megy a szokásos haveri sörözésre. Én biztos nem tudnék elmenni barátnőzni, miközben ő itthon szenved egyedül. Túlreagálom, vagy nekem van igazam?
2012. febr. 22. 11:27
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem azzal senkinek nem lenne jobb, ha otthon maradna. Te se lennél jobban testileg és ő is inkább csak úgy érezné, hogy egy tök jó buliból maradt ki. Ha tényleg úgy gondolod, hogy neked ez most fontos akkor beszéld meg vele, de csak azért ne akard, hogy ott maradjon veled, mert nagy fájdalmaid vannak. Azok akkor is ott lesznek, ha ő otthon marad veled.
2012. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
53%

Tavaly nyár óta lumbágom van, mert összecsuszott a gerincem ... akkor fél éve otthon kellene hogy üljön?

Ha annyira fáj, akkor vitesd el magad a dokihoz, hogy nyomjon bele egy injekciót - sokat használ.

És próbáld ki ezt a kenőcsöt: [link]

Nagyon jó + algoflex izom+izület.

2012. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
16%
első vagyokés megőrülnék ha a párom ott sertepetélne körülöttem, és állandóan adni akarna valamit. Ha beteg vagyok nyugalmat akarok és kidobom a szobából. De ő is engem (én nő ő férfi)
2012. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Ha párom lenne beteg megkérdezném hogy maradjak-e(nagy valószinűséggel azt válaszolná hogy ne)Ha én lennék beteg és menni akarna "engedném" hisz ugysem tud semmit segiteni.

Nekem a legjobb elfoglaltság az internezetés lenne,az meg megy egyedül is.

2012. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 bánomisén ***** válasza:
16%

11:51

Egyetértek! Legalább "meghalni" hagyják nyugodtan az embert :-))))(Én is nő vagyok.)

Adja ide a laptopot, egy könyvet, egy flaska vizet, valami rágnivalót, aztán hagyjon békén, van nekem épp elég bajom ilyenkor :-)

2012. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja volt egy műtétem, ezért átmenetileg "mozgáskorlátozott" lettem.

Amikor kiengedtek hazahozott és fél napig velem maradt, mert én voltam igazán képben, hogy mit tudok egyedül csinálni és mit nem.

Aztán már én küldtem el, mert ha mindent körém pakol (víz, gyógyszerek, távirányító, stb) és olyan pózban fekszem, amiből fel tudok kelni, akkor másban nem igazán tudott volna segíteni. WC-re háromszor annyi idő volt kimenni, illetve az alvázam megtörlése is lassan ment, de ezen ő se tudott volna segíteni, nekem meg belefér az időmbe, hogy lassított felvétel üzemmódban csináljak mindent.


Kupakokat előre lecsavargatta, redőnyöket le-fel húzta, mert ezeket se tudtam, illetve naponta egyszer segített tisztálkodni, mert az kb egy hétig nem ment önállóan. Ez napi 20 perc volt összesen.

Szórakozni is elment, mert úgyis le voltam nagyon gyengülve, a tévénézésen és az alváson kívül másra nem igazán voltam alkalmas.

2012. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem egy megfázásról van szó, hanem konkrétan alig bírok lábra állni, amúgy még nem biztos, hogy lumbágó, gerincsérv is lehet, bár remélem, hogy ennyire nem súlyos.
2012. febr. 22. 11:57
 18/34 anonim ***** válasza:

Gerincröngen?


(az összecsuszott gerinces)

2012. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 bánomisén ***** válasza:
40%

Kérdező, olvastuk, hogy lumbágód van, de az nem múlik el attól, hogy a férjed lemond a programjáról és otthon marad téged sajnálni. Akkor is fájni fog, ha ott ül melletted.

Orvosnál voltál már? Mert ha már férfi, akkor inkább egy orvosfélére lenne most szükséged, ő tud segíteni. Sőt, egy orvos akkor is tud segíteni, ha nő.

2012. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 bánomisén ***** válasza:
Egyébként meg, ha jól értelmeztem, amit írtál, a párod dolgozik, és az neked nem jelent gondot, pedig akkor is egyedül hagy otthon. Ha dolgozni "elengeded", akkor engedd el néhány órára azért is, hogy kieressze a fáradt gőzt.
2012. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!