Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baromságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam, és erre rámegy a kapcsolatom. Csak tudnám, miért nem szeret, miért vagyok kevés neki?

Figyelt kérdés

beléptem barátnőm facebookjára...

eszméletlen nagy hiba volt, és irdatlan baromság, eddig legalább nem tudtam róla, amiről most igen..:/

Még januárba mikor a szalagavatója volt, nem volt ott a régi "nagy szerelme" aztán elkezdtek írogatni, és oylanokat írtak, hogy hiányoztál, meg miért nem voltál ott, meg ilyenek, megha velem nem lenne a barátnőm (vagy mostmár lehet az exem, nemtudom :/ ) akkor lehet újra összejönnének ,egyfajta "aranytartalék" a gyerek...

hát köpni nyelni nemtudtam, és ugye mindezt azután csináltam, hogy ő is belenézett az én facebookomba, mert mikor náluk voltam gondolom megjegyezte a jelszómat vagy ilyenek és ő is elolvasgatta az üzijeimet a haverjaimmal...:/ (csapott is nemkis hisztit miatta, csak másra fogta) aztán nemrég valotta be, mindezt, és azután mentem énis fel az ővére........

de nemértem Őt....

imádom, szeretem, kimondhatatlanul, és ő is....mert látom rajta, egyszerűen látom a szemében!!!!! az iylet nem lehet megjátszani!!!!! a minap is megbántottam valamivel, és ugyan tartotta magát szóban, de aztán kiment a fürdőbe, és sírt.....:((( (nem megjátszott, meg kegyelem könnyek voltak...ismerem már ennyire)

Ő erről nemtud, hogy beleolvastam...még...vagy nemistudom msot mitcsináljak már..............

köszi aki elolvassa, és ír valami értelmeset...


2012. febr. 20. 12:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
írtam privit
2012. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
hat igen ez igaz sajnos:-)
2012. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:
válaszoltam a privire, és köszi..:)
2012. febr. 20. 20:32
 44/45 anonim ***** válasza:
Hát nézd,már kaptál jó sok jónak tűnő ötletet, de ez innentől már piszkálni fogja a csőrödet, többet nem akarsz majd belépni a facebookjára ,de lehet ,hogy folytatják a beszélgetést és írogatnak egymásnak ilyeneket tovább.Ha te ugyan ezt csináltad volna ő tuti kiakadt volt és lehordott volna(de te sokkal jobban ismered)! Ha látod rajta ,hogy szeret akkor szerencsés vagy, nekem is hasonló problémáim voltak a barátnőmmel(durvábbak) és gondoltam is ,h itt kérek véleményeket...de amióta bevezettük ,hogy nem fojtunk el semmit és ami nem tetszik nekünk azt megbeszéljük a másikkal nagyon sokat javult a kapcsolatunk és lassan megint megbízom benne! Szerintem ezzel nem megfojtod, de aki nagyon szerelmes nem szokott olyat írni az EXÉNEK ,hogy "hiányzol és megint összejöhetnénk ha nem lenne barátom"! Szerintem mondd el neki, de csak ügyesen ,ne lerohand hanem normális hangnemben beszéljétek meg,hogy ez neked nem tetszik( de ha nem érdekelne az nagyobb baj lenne) ,és nem az a baj ,h beszél vele hanem az ,h ilyeneket... én legalább is ezt tenném!
2012. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek Kérdező? Együtt vagytok még?
2014. okt. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!