Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baromságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam, és erre rámegy a kapcsolatom. Csak tudnám, miért nem szeret, miért vagyok kevés neki?

Figyelt kérdés

beléptem barátnőm facebookjára...

eszméletlen nagy hiba volt, és irdatlan baromság, eddig legalább nem tudtam róla, amiről most igen..:/

Még januárba mikor a szalagavatója volt, nem volt ott a régi "nagy szerelme" aztán elkezdtek írogatni, és oylanokat írtak, hogy hiányoztál, meg miért nem voltál ott, meg ilyenek, megha velem nem lenne a barátnőm (vagy mostmár lehet az exem, nemtudom :/ ) akkor lehet újra összejönnének ,egyfajta "aranytartalék" a gyerek...

hát köpni nyelni nemtudtam, és ugye mindezt azután csináltam, hogy ő is belenézett az én facebookomba, mert mikor náluk voltam gondolom megjegyezte a jelszómat vagy ilyenek és ő is elolvasgatta az üzijeimet a haverjaimmal...:/ (csapott is nemkis hisztit miatta, csak másra fogta) aztán nemrég valotta be, mindezt, és azután mentem énis fel az ővére........

de nemértem Őt....

imádom, szeretem, kimondhatatlanul, és ő is....mert látom rajta, egyszerűen látom a szemében!!!!! az iylet nem lehet megjátszani!!!!! a minap is megbántottam valamivel, és ugyan tartotta magát szóban, de aztán kiment a fürdőbe, és sírt.....:((( (nem megjátszott, meg kegyelem könnyek voltak...ismerem már ennyire)

Ő erről nemtud, hogy beleolvastam...még...vagy nemistudom msot mitcsináljak már..............

köszi aki elolvassa, és ír valami értelmeset...


2012. febr. 20. 12:37
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

kicsit értetlen vagyok, mert jelen pillanatba aztsetudom van e f*szom vagy nincs...:/

azt nyeljem le amit csinált?!

és ne mondjam emg neki, hogy belenéztem, és tudok a kis "így ugy hiányzunkegymásnak a régi szerelmemmel" dologről?!

2012. febr. 20. 13:01
 12/45 Macs1209 ***** válasza:
Áruld el azért, hogy mennyi idősek vagytok ?
2012. febr. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

ő 18

én 19


csak egy dolog érdekel igazából, illetve kettő:


-szeret-e szerelmes e belém? (ezt vegyük egy kérdésnek)


-ha elvileg lesz*rja és tagadja a vonzalmát előttem a régi kanja után, akkor miért beszélget vele, meg hiányzik neki meg így ugy amugy?!

2012. febr. 20. 13:08
 14/45 anonim ***** válasza:

Nem szeret mert akkor nem írkálna ilyeneket az exének. Az exe jobban érdekli mint te.

Ne hallgass arra aki azt mondja h te vagy a rossz. Rossz amit csináltál, de megvolt rá az okod és ezek után már én sem bíznék benne, pláne h még tagad is. Ha annyira hiányzik neki az exe akk menjen vissza hozzá.

Én is szoktam beszélgetni az exemmel mert jóban vagyunk, de nem írkálok ilyeneket, meg tud róla a párom h tartjuk a kapcsolatot

2012. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 Macs1209 ***** válasza:

Mert az állandó féltékenykedésed és lelkizésed miatt olyan embert keres, aki NEM ilyen vele. És ilyen esetben

az exek kerülnek előtérbe, ha nem haraggal váltak el....


És ha nem szeretne, akkor már rég új/régi után nézett

volna.

2012. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

de akkor hogy tud rám mégis "úgy" nézni?!!!!!

és miért nem tudja megmondani a szemembe? :'(

elmondtam neki százszor, megbeszéltük, hogy ha bármely oldalról kétely merül fel, egyből szólunk a másiknak, és nem hülyítjük egymást...

csak tudnám hol b*sztam el...túl jó vagyok neki?! vagy túl érzelmes?? nem vagyok igazi férfi?! tudnám hogy mi az amiért elvesztem azt a lányt, akit mindennél jobban szeretek...

2012. febr. 20. 13:26
 17/45 anonim ***** válasza:
Ha szeretne egyáltalán nem kerülne képbe más. Még csak beszélgetés szinten sem. Érzelmileg már megcsalt.
2012. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

féltékeny vagyok igen ,de ő is rám...

ugyérzem képtelen vagyok szakítani vele, még ezek után is..:( még mindig emg akarom menteni kettőnket mert egyzserűen képtelen vagyok otthagyni egy olyan embert aki ennyire szeret engem, mégh anéha hülye is, és énis azvagyok néha nem is tagadom...

2012. febr. 20. 13:31
 19/45 Macs1209 ***** válasza:

"elmondtam neki százszor, megbeszéltük, hogy ha bármely oldalról kétely merül fel, egyből szólunk a másiknak, és nem hülyítjük egymást..."


"csak tudnám hol b*sztam el..." A FELSŐ SORNÁL!!!

Megfojtod. Mondom, NE LELKIZZ VELE. Útálják a nők,

ha rájuk van mászva.


77%: dehogy csalta meg. Nekem is van nagyon jó barátnőm,

és szoktam neki mondani, hogy hiányzik (amikor nem talál-

kozunk), sőt azt is, hogy szeretem (de csak mint barát, és

ezt mindketten így érezzük, és tudjuk is).


Túl jó lennél? Egy sírós, döntésképtelen kisfiú vagy,

nem egy 19 éves felnőtt férfi. Ez egy nőnek se jó.


Véltoztass, és kezd azzal, hogy nem nyaggatod.

2012. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 Macs1209 ***** válasza:
*változtass
2012. febr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!