Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baromságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam, és erre rámegy a kapcsolatom. Csak tudnám, miért nem szeret, miért vagyok kevés neki?

Figyelt kérdés

beléptem barátnőm facebookjára...

eszméletlen nagy hiba volt, és irdatlan baromság, eddig legalább nem tudtam róla, amiről most igen..:/

Még januárba mikor a szalagavatója volt, nem volt ott a régi "nagy szerelme" aztán elkezdtek írogatni, és oylanokat írtak, hogy hiányoztál, meg miért nem voltál ott, meg ilyenek, megha velem nem lenne a barátnőm (vagy mostmár lehet az exem, nemtudom :/ ) akkor lehet újra összejönnének ,egyfajta "aranytartalék" a gyerek...

hát köpni nyelni nemtudtam, és ugye mindezt azután csináltam, hogy ő is belenézett az én facebookomba, mert mikor náluk voltam gondolom megjegyezte a jelszómat vagy ilyenek és ő is elolvasgatta az üzijeimet a haverjaimmal...:/ (csapott is nemkis hisztit miatta, csak másra fogta) aztán nemrég valotta be, mindezt, és azután mentem énis fel az ővére........

de nemértem Őt....

imádom, szeretem, kimondhatatlanul, és ő is....mert látom rajta, egyszerűen látom a szemében!!!!! az iylet nem lehet megjátszani!!!!! a minap is megbántottam valamivel, és ugyan tartotta magát szóban, de aztán kiment a fürdőbe, és sírt.....:((( (nem megjátszott, meg kegyelem könnyek voltak...ismerem már ennyire)

Ő erről nemtud, hogy beleolvastam...még...vagy nemistudom msot mitcsináljak már..............

köszi aki elolvassa, és ír valami értelmeset...


2012. febr. 20. 12:37
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

macs:

min változtassak?! megpróbálom isten az atyám, mert szeretem, és látom amit látok, mégha én is sodortam ebbe bele...

2012. febr. 20. 13:57
 32/45 A kérdező kommentje:
pl olyanokkal, hogy ne keressem ,ne hívjam, ne üzenjek neki?! csak akkor ha majd ő keres engem?! , vegyek vissza a féltékenységből...
2012. febr. 20. 14:01
 33/45 Macs1209 ***** válasza:

1. Ne faggasd az exről. Tudod, ez olyan, mint az emlékeztető oltás. Ha mondod neki, RÁ FOG GONDOLNI.

Akaratlanul is manipulálod.

2. Más pasit NE hozz fel neki, mert 1. okból ugyanaz.

3. Ne fojtsd meg.

4. Ne lelkizz vele annyit.

5. Ne eröltesd a dolgokat.

6. Azt meg, hogy láttad ezt a pár fb sort, meg ne említsd neki. Tedd magad túl rajta, és örülj, hogy nem az volt

benne, hogy "nyálaznám a farkad végét".... Az lenne a

gáz, nem ez.

7. Ne irj ki ilyen kérdést, hanem tanulj meg dönteni

8. Legyél határozottabb

9. Ne sírj, főleg ne nyilvánosan


Alapdolgok.


Én kb ezt tenném a helyedben. De ez mind csak tanács,

te élsz benne, te látod, mi kb annyit tudunk, amennyit

leírsz...

2012. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen neked is, meg mindenkinek !!!!

jó, hogy vannak normális emberek is itt!!! :)

2012. febr. 20. 14:07
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tekintetből szoktam leolvasni az igazságot. Mondhat az ember bármit, a tekintet az mindent elárul. És az övé azt mutatja, hogy SZERET. Ne parázz ennyit, mert tényleg megfolytod azt a lányt.. ezzel fogod elrontani. Mert szeret, de nem biztos, hogy sokáig fogja bírni ezt a gyanúsítgatást és bizalmatlanságot. Lazíts mellette, élvezd hogy szeretnek és szerethetsz. És én hiszem, hogy ez az egész mögött egyáltalén nincs akkora para, mint ahogy azt most te elképzeled. A kapcsolatok pedig időnként próbára vannak téve.. a tiednek most jött ez az ideje. Ne hagyd elúszni a dolgot csak úgy, egy kapcsolaton folyamatosan dolgozni kell, ami nem könnyű feladat de ha elég erősek vagytok-elég erős vagy-akkor menni fog. Tudom, hogy miről beszélek.
2012. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Ezekszerint neked is volt mit takargatnod a barátnőd előtt,ha ő belépett a facebook-odra és hisztizett utána....Szóval nyugi nincs semmi baj:)
2012. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
lehet hogy volt valami amit annak vett, de akkor sem írtam azt az exemnek, hogy hiányoztál, meg mértnem voltál a aszaagavatómon...:(
2012. febr. 20. 14:42
 38/45 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, kérlek, amit írtunk/írtam ide, egy kívülálló sokszor jobban látja a dolgokat, mint mi magunk! Ezért is jöttél ide, igaz? :) Valószínű, hogy most sokkal sötétebbnek látod most a dolgokat, mint amilyenek azok valójában. Ne add fel mindjárt az első akadálynál! Ha ilyen apróságon feladod, mi lesz veled (veletek) a nagyobb krízisekben?? Én azt mondom, hogy ez csak bolhából csinált elefánt, ne hagyd már hogy tönkretegye a kapcsolatotokat a parázásod (ezt úgy általában véve is mondom).
2012. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim válasza:
ez az egesz facebook.uuugy utalom.minden kapcsolatot tonkretesz.regebb milyen mas volt minden istenem.en is neztem meg a baratom facebookjat es majden elajultam.minden lanynak irogatott es olyanokat hogy kivanja-e a masik meg leszopna-e meg kinyalna-e a feneket es tovabb nem is folytatom.o azt mondta ,hogy csak hulyeskedett.jelzem 20 eves en meg 27.es tolem mindent megkapott es megis.megbocsajtottam mert szeretem ,de soha nem fogom elfelejteni:-((hova fajul meg ez a vilag:-(((olyan szomoru hogy nincsenek mar tiszta ,oszzinte,onzetlen szerelmek:-((
2012. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Öhm, jól értem, hogy itt a legtöbb ember a facebookot hibáztatja olyanért, amit az állítólagos párja elkövetett ott?....


Tájékoztatásképpen: aki ilyennel akar "szórakozni" és egyebelni, az meg fogja tenni facebook nélkül is. Maximum nem marad írásos bizonyítéka...

2012. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!