Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baromságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam, és erre rámegy a kapcsolatom. Csak tudnám, miért nem szeret, miért vagyok kevés neki?

Figyelt kérdés

beléptem barátnőm facebookjára...

eszméletlen nagy hiba volt, és irdatlan baromság, eddig legalább nem tudtam róla, amiről most igen..:/

Még januárba mikor a szalagavatója volt, nem volt ott a régi "nagy szerelme" aztán elkezdtek írogatni, és oylanokat írtak, hogy hiányoztál, meg miért nem voltál ott, meg ilyenek, megha velem nem lenne a barátnőm (vagy mostmár lehet az exem, nemtudom :/ ) akkor lehet újra összejönnének ,egyfajta "aranytartalék" a gyerek...

hát köpni nyelni nemtudtam, és ugye mindezt azután csináltam, hogy ő is belenézett az én facebookomba, mert mikor náluk voltam gondolom megjegyezte a jelszómat vagy ilyenek és ő is elolvasgatta az üzijeimet a haverjaimmal...:/ (csapott is nemkis hisztit miatta, csak másra fogta) aztán nemrég valotta be, mindezt, és azután mentem énis fel az ővére........

de nemértem Őt....

imádom, szeretem, kimondhatatlanul, és ő is....mert látom rajta, egyszerűen látom a szemében!!!!! az iylet nem lehet megjátszani!!!!! a minap is megbántottam valamivel, és ugyan tartotta magát szóban, de aztán kiment a fürdőbe, és sírt.....:((( (nem megjátszott, meg kegyelem könnyek voltak...ismerem már ennyire)

Ő erről nemtud, hogy beleolvastam...még...vagy nemistudom msot mitcsináljak már..............

köszi aki elolvassa, és ír valami értelmeset...


2012. febr. 20. 12:37
1 2 3 4 5
 1/45 Macs1209 ***** válasza:

Ha személyesen nem találkoztak azóta, akkor ne parázz.


Miért a facebookon éltek? Nekem BÁRKI belenézhetne abba,

amit én ott írok, kb lesz@rnám.

2012. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Nem bíztok meg egymásban?
2012. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Hát most erre mit írjunk?


Nem ismerjük a lányt, se téged. Üljetek le, beszéljétek meg, aztán ha úgy látjátok, mehet együtt, akkor legyetek boldogok, ha meg úgy látod, csak lehazudja a csillagokat az égről, akkor meg ember módjára váljatok el, aztán éld a világodat, ő meg az övét.


Ennél több sablont most nem zsúfolnék ide, mert fölösleges...

2012. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

akárhányszor kérdezem, meg komolyan leültem már vele jópárszor, hogy mondja meg a szemembe, ha nemszeret, ha nem szerelmes belém, és legyen vége, mert átkozottul nem akarom, hogy megcsaljon...

erre a gyerekre is rákérdeztem nemegyszer...a válasz mindig, hogy undorodok tőle, meg nemkell nekem fújjj,ki enm állhatjuk egymást...de akkor most meg hudenagyon hiányoznak egymásnak..:/

Csak miért nem tudta ezt nekem megmondani, vagy célozgasson, vagy koptatna le...:( de nem és nem...jön, csóköl, ölele, szeret, hozzámbújik, kis ajándékokat csinál, meg mint írtam már látom a szemében azt a tüzet, azt a valamit, amit nem lehet megjátszani...:/

2012. febr. 20. 12:44
 5/45 anonim ***** válasza:
Aki szereti a párját az megbízik benne,nem olvasgatja el az üzeneteit,titokban.
2012. febr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

nem, személyesen nem találkoztak, kb december eleje óta...


ő különösképpen facebook függő, én azért ennyire nem...csak nemértem, ha lezárták egymásközt a dolgokat, akkor mi volt ez a nagy így ugy hiányzok dolog...és miért tagad előttem mindent?!

2012. febr. 20. 12:46
 7/45 Macs1209 ***** válasza:
100%

Nézd, megfojtod! Amiket leírtál, az alapján már szinte

rátukmálod a félrekefélést! Hagyd élni! Ha jól érzi ma-

gát veled, és nem azt érzi, hogy számonkéred, összevisz-

sza lelkizel vele, állandóan gyanúsítgatod, kérdezgeted

mindenkiről, akkor kitart melletted. Ellenkező esetben

akár az első szembejövővel lefekszik, ha már egyszer

"úgyis azért kap, amit el sem követett".

2012. febr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

ő is elolvasta...az enyémet...óvodás dolognak tünhet, de ezzel nagyon felpiszkálta a csőrömet...és ezért néztem énis az övébe...

nem ez az első iylen húzása már...:/ aztán mikor összeveszek vele, meg szakítani akarok, könnyek közt mondja, hogy ő engem szeret, és nemkell neki más...:/

2012. febr. 20. 12:48
 9/45 A kérdező kommentje:

Macs!

teljesen igazad van, csaktudod, elveszett a bizalom, mostmár végleg...:/

annyi lesz bennem, hogy nem telefonon, hanem személyesen fogom kérdőre vonni, és ha ugyvan, akkor szakítani vele...

de mocskosul fáj...és éppen aztérzem ,hogy a szivem szakítják ki a helyéről...:/

érzékeny vagyok, mert ő az első lány akibe így beleszerettem, aki megbolondított, és minden hülyesége ellenére szeretem ,elérte, hogy belészeressek...

és azfáj, hogy látom a szemében, ahhogy rámnéz, azt, ha egyvalamit, azt nemlehet megjátszani...

ha ez nemlenne, ez a tekintete, egy percet sem gondolkoznék az egészen..de így...........


bocsi, neharagudjatok, hogy ennyit írok...de fogalmamsincs mit csináljak..

2012. febr. 20. 12:53
 10/45 Macs1209 ***** válasza:

Ne fojtsd meg! Szeret ő is. De ha kérdezgeted, más

karjaiba zavarod ezzel. NYELD le mostmár amit csi-

náltál, és idővel tanulj meg bízni benne, DE ezt

soha ne hangoztasd!


Ennyi a trükk, amivel meg tudod menteni a kapcsolatod.

2012. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!