Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baromságot csináltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baromságot csináltam, és erre rámegy a kapcsolatom. Csak tudnám, miért nem szeret, miért vagyok kevés neki?

Figyelt kérdés

beléptem barátnőm facebookjára...

eszméletlen nagy hiba volt, és irdatlan baromság, eddig legalább nem tudtam róla, amiről most igen..:/

Még januárba mikor a szalagavatója volt, nem volt ott a régi "nagy szerelme" aztán elkezdtek írogatni, és oylanokat írtak, hogy hiányoztál, meg miért nem voltál ott, meg ilyenek, megha velem nem lenne a barátnőm (vagy mostmár lehet az exem, nemtudom :/ ) akkor lehet újra összejönnének ,egyfajta "aranytartalék" a gyerek...

hát köpni nyelni nemtudtam, és ugye mindezt azután csináltam, hogy ő is belenézett az én facebookomba, mert mikor náluk voltam gondolom megjegyezte a jelszómat vagy ilyenek és ő is elolvasgatta az üzijeimet a haverjaimmal...:/ (csapott is nemkis hisztit miatta, csak másra fogta) aztán nemrég valotta be, mindezt, és azután mentem énis fel az ővére........

de nemértem Őt....

imádom, szeretem, kimondhatatlanul, és ő is....mert látom rajta, egyszerűen látom a szemében!!!!! az iylet nem lehet megjátszani!!!!! a minap is megbántottam valamivel, és ugyan tartotta magát szóban, de aztán kiment a fürdőbe, és sírt.....:((( (nem megjátszott, meg kegyelem könnyek voltak...ismerem már ennyire)

Ő erről nemtud, hogy beleolvastam...még...vagy nemistudom msot mitcsináljak már..............

köszi aki elolvassa, és ír valami értelmeset...


2012. febr. 20. 12:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak baráti alapon lenne akk nem tagadna, meg nem beszélnék h ha nem lenne vele akk vissza menne hozzá.

Én pl szeretem a párom és eszembe se jutna másnak ilyeneket írni h ha ő nem lenne akkor összejöhetnénk. Igenis "megcsalta". Az érzelmi megcsalás még roszabb.

Miért véded annyira?

2012. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

én is ezt gondoltam volna...hogy nem lenne a képbe más...

de van...hogy csessze meg, ittvan...

de akkor sem tudom elfelejteni azt ahhogy rámnéz (tudom hogy ezen lovagolok, de azt senki nemtudja megjátszani, senki!!!!!) a szeretkezés is szenvedélyes...vagy csak mindez álom volt nekem ,és csak megjátszott mindent?%

de akkor mi ez a sok kedvesség a részéről, apró ajándékok, üzenetek, mik ezek, ha nem szerelmes akkor mi a f*szomak ezek amiket, ad, csinál?!!! meg ahogy beszél velem, ahogy átölel, szorít magához, ...akkor ezek mik?!!!!!!!!!!!

2012. febr. 20. 13:37
 23/45 anonim ***** válasza:
Én a facebook függő csajokat azonnal dobom (term egy dugás után). Többre érdemtelenek. Sajnos sokan vannak, ezért is nehéz normális embert találni manapság.
2012. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Macs1209 ***** válasza:

Figyu.

Szeret téged. Ha meg nem azt irta facebookon, hogy

"hiányzol, mint PASI, meg hogy úgy kefélnék veled",

akkor meg egy sima "hiányzol", meg "rég beszéltünk"

és társai miatt nem kell fennakadni.


Ez sehol nem érzelmi megcsalás.


Tényleg, konkrtétan mi volt az az üzenet, amin ennyire

kiakadtál? Jah, és írtad, "aranytartalék". Ha megunja

az örökös hisztijeid, bizony bizony lehet hogy a karja-

iban köt ki. De erről TE tehetsz.

2012. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

igen...sírok, mert elérte, hogy megbízzak benne, hogy belészeressek eszméletlenül, és erre eztcsinálja velem...elveszítem, pont mikor már énis elhittem hogy ebből nagyonkomoly dolgo is lehetne...:(


ÉS pont ő volt aki már a kapcsolat elején azzal jött, hogy ugye örökre együtt leszek vele, meg örökké szeretni fog engem, meg egyszer sokévmulva a feleségem szeretne lenni...

durva ez így...és tuti hogy nem volt tisztába a szavak erelyével, de elégé vitathatatlan hangszínnel mondta ezeket...és mostanra tényleg kezdtem elhinni...

hiba volt...nagy hiba.......

amekkora csúcson voltam, akkorát koppantam most...

2012. febr. 20. 13:47
 26/45 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben. A párom (okot adott rá h ne bíyyak benne ezért néha megnéztem a telefonját) sms-ezett egy csajjal akivel régen össze akart jönni. Hasonló jellegű. Pl ha szakíítunk nem-e jön össze vele meg ilyenek. Tagadott. Végig megtudta játszani h ő mennyire szeret. Egyszer otthagytam. Egy hét után vissza könyörögte magát de semmi nem változott. Végül végleg szakítottam vele és utána kiderült h az smsezés után egy másik csajjal ténylegesen, testileg is megcsalt

Az ilyenek nagyon jól meg tudják játszani h mennyire szeretnek

2012. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
tulajdonkép ennyi csak...hogy hiányolta a csajszi a szalagavatójáról a gyereket, ő meg bánta hogy nem ment el..
2012. febr. 20. 13:49
 28/45 anonim ***** válasza:
Istenem, néhány pasi olyan ,mint a rossz b*zi. Amelyik lány már a kapcsoalt elején (sőt, bármikor) megkérdezi, meg vallat, hogy ugye vele maradsz, az KUKA! Fel kellene már nőni srácok.
2012. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Macs1209 ***** válasza:

És ennyi a hiszti oka???


77% tudom, milyen amikor megcsalják az ember, épp ezért

a hibákat kellene elkerülnie a srácnak, amik ehhez vezet-

nek...


Jah, 31F, ezt nem írtam sehova, csak tájékoztatásként most.

2012. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

miért? utsó...miért?

légyszi magyarázd már el nekem, hogy ez miért nem jó ómen...? csakhogy mégegyszer ne kövessek el iylen hibát...mert ezen sem tudom hogy teszem magam túl...de mégegyszer egy ilyen...áh....

2012. febr. 20. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!