Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok megkérdezi tőletek hogy mikor menstruáltok ti megmondjátok?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy barátnőm...4 hónapja voltunk együtt megkérdeztem..tőle és minden mocskos szemétnek elhordott...mert hogy ehez nekem semmi közöm stb...
2012. febr. 19. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Azta :O neked milyen barátnőd volt???

Persze, hogy tudja a barátom, el is mondom neki ha megjön.

Ebbe nincs semmi ciki, vagy kellemetlen egy lánynak. Az a fura, ha a barátja előtt nem mer ilyenekről beszélni. 19/L

2012. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem elég éretlen dolog erre így reagálni, mint a barátnőd. Biztos nagyon fiatal még. Felnőtteknél ez természetes dolog, a nagyobb lányok rég túl vannak a "hú de ciki" részén a dolognak...És komolyan azt mondta, hogy mocskos szemét vagy? :S

Nem azt kérted tőle, hogy mutassa meg az előzményeit, milyen jellegű filmekre szokott magához nyúlni...

20/l

2012. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha így beszél veled, nem ő az ideális társ. Egyébként meg minden felnőtt nő menstruál, mi ebben a ciki? Én a naptárba is felírom neki :)Sőt előre szoktam szólni, nem vicc.
2012. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem én magamtól mondtam el, egyrészt h tudja hogy mitűl vagyok h.lye, másrészt h úgy készüljön hogy aznap este akármennyire is szeretmé, nem lesz szex
2012. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én bejelentettem.
2012. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kel megkérdeznie, észreveszi :-D Megha nem akkor mondom neki :-D
2012. nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!