Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok megkérdezi tőletek hogy mikor menstruáltok ti megmondjátok?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy barátnőm...4 hónapja voltunk együtt megkérdeztem..tőle és minden mocskos szemétnek elhordott...mert hogy ehez nekem semmi közöm stb...
2012. febr. 19. 17:06
1 2
 1/16 szamóca.. ***** válasza:
95%
mi a másik lehetőség? meglepinek tartogatom?:D
2012. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 vnas00000 ***** válasza:
97%
elmondja de kb tudom is meg észre lehet venni rajtuk..
2012. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

16/L vagyok.:)

Ha megkérdezné megmondanám. 2-szer is szóba került a dolog, én semmi szégyellnivalót nem látok benne.:) Ez teljesen természetes.:)

2012. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos zavarba lennék, ha megkérdezné, de amúgy ő tudja ált, hogy mikor menstruálok mert ugye akkor alul nem igen van kedvem levetkőzni előtte, ha érted mire gondolok :P De ez tényleg nem egy olyan téma, amiről szívesen beszélgetnék vele.

Az mondjuk nagyon rendes tőle, hogyha megjön és nagyon görcsölök, akkor szívesen masszírozza a hasam, ami jól esik. De ilyenkor is ugye én szólok, hogy fáj, max ő azt kérdezi, hogy jól vagyok-e ha látja, hogy valami bajom van.

2012. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint 16 éves lány vagok, nem láttam a "kisbetűs" részt.:D

Nem lehet, hogy csak félt beszélni az ilyen dolgokról?

Magamból indulok ki, én pszichológushoz jártam, aki azt mondta, hogy nem fogadom el a szexualitásom.

Ez látszik a kisugárzásomba, pl egy melltartó megvásárlása hatalmas gondba kerül nekem.

Nem lehet, hogy Ő is fél ilyenekről beszélni?

2012. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Persze. Azért szeretné tudni, hogy felkészüljön a szexmentes napokra.
2012. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

tőlem kérdeznie se kell. én előre szólok. tudnia kell hogy miért leszek ok nélkül nyűgös vagy hisztis. így legalább nem is ugrik annyira a dolgokra mert tudja h csak átmeneti állapot :D

na meg a szex miatt is szoktam szólni hogy úgy készüljön lelkileg :D


21L

2012. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, zavarba lennél..?! szerintem meg ez természetes dolog!
2012. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Ez természetes dolog de inkább legyen meglepetés a pasiknak ...

Nyúljon csak be a csaj nacijába majd elcsodálkozik hogy hoppá ezt még se kéne most ...

Ennyi.

2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!