Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁnyok ti ha menstruáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok ti ha menstruáltok alszotok ott a barátotoknál?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy oldjátok meg a betét/tampon eldobását?
2010. aug. 19. 15:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Öööö... beteszem a szemetesbe?
2010. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

szerintem a fiú is megérti, vagyis megértem.. nem gáz ez!


amikor megvan neki akkor is itt alszik, max nincs akció:D


17f

2010. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Én megmondtam neki, hogy 29-étől nem érek rá, de mindig kérdezgeti, hogy miért xD De én nem szeretnék úgy ott aludni nála...:/
2010. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
A menstruáció egy természetes dolog. Ezt nem kell sem titkolni, sem szégyellni. Főleg nem a pasid előtt!! Én ettől még simán alszom akár a barátomnál, akár máshol, és a tampont, betétet ki lehet dobni más kukájába is. Max belecsavarod a wc papírba... 24/N
2010. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Én sohasem szoktam!!! :)
2010. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ez miért lenne gáz?Am. meg kukába dobod ennyi:D:D betét meg tampon is van ált. olyankor, meg talán törölköző is alám, ha netán "baleset" lenne :)
2010. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Természetes folyamat, természetesen megérti :)

A pasik nem csinálnak belőle nagy ügyet(jó,persze kíváncsiak). De megértőek(legalábbis az enyém nagyon az). És nem,nem zavarja,ha náluk dobom ki a tampont. De mivel alapból wc papírba csomagolom, ez nem okoz gondot.

2010. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

engem sose zavart. mért ne aludnék nála?? a tampont/betétet meg ugyanúgy a kukába dobom. gondolom otthon sem csak úgy csupaszon véresen hajítod a kukába hanem becsomagolod wc-papírba/vagy pl a betétet a következő betét csomagolásába,/ ahogy egy kultúrált normális lányhoz illik!!! nem?

21/L

2010. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne aludnék,nem mindegy,hogy menstruálok-e,vagy se? :D Meg is mondom neki,h épp megvan,és akkor nincs eksön :-/ A betétem kisobom a kukába,mi mást tudnék vele csinálni?
2010. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
igen de nem az a gáz hogy beteg vagyok hanem hogy nincs kuka a wcbe és csak a konyhába tudom dobni és ha van kinnt valaki???elég gáz nem?
2010. aug. 19. 15:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!