Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁnyok ti ha menstruáltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok ti ha menstruáltok alszotok ott a barátotoknál?

Figyelt kérdés
Ha igen hogy oldjátok meg a betét/tampon eldobását?
2010. aug. 19. 15:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ott alszok. A betétet, tampont meg eldobom a szemetesbe, és még beszoktam csavarni wc papírba. Ezt ő is megérti :)

Ez egy természetes folyamat.

2010. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hááát...:S A barátomnál a fürdőbe is van kuka. Igaz a Wc az külön van, és ott nincs.
2010. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%
akkor a wc után megfogod a pici kezedbe a becsomagolt tampont és elviszed a konyhába. biztos kinéznek majd a családból hogy úristen te menstruálsz...
2010. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
én szoktam úgy is ottaludni, csak estére akkor nem betétet használok hanem tampont, ha már nincs akció legalább így a fenekemet tudja simogatni, persze nadrágon keresztül :P
2010. aug. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

hogy lenne gáz a menstruálás és a betét eldobása? a menstruálás ugyanolyan természetes mint az evés, ivás, pisilés. nem tehetsz rola, hogz most épp menstruálsz. ezt miért kéne szégyelni? nem csak néhány csaj menstruál, hanem az ÖSSZES EGÉSZSÉGES NŐ NEMŰ SZEMÉLY. én mindig tudom, hogy mikor kezdett menstruálni és mikor végzett a barátnőm, sokszor azt is tudom, hogy mikor cserél...

U.SZ. A MENSTRUÁLÁS NEM BETEGSÉG

2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%

miért ne aludnál ott? csak kefélni jársz át?

attól még, hogy nem lehet egész éjjel dugni, még vannak más programok is egy pár életében.

2010. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
57%
beteg vagy???? ez mi? úristen, itt gond van, vagy a barátod mondta azt,h ez egy betegség? ez egy természetes folyamat,NEM BETEGSÉG. És örülj,ha megvan,a jövőben kifizetődik.
2010. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
12%

tampont le lehet húzni a WCbe... nem fog tőle eldugulni meg semmi. Én mindig ezt csinálom mert az szerintem is ciki ha :D épp viszem a kis csomagot a konyhába kidobni és ottvan valaki :D (persze nagy önbizalommal rendelkező embereknek ez valószínű nem probléma)

20L

2010. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan aludj nála szerintem. Én is aludtam barátommal együtt úgy, hogy megvolt. Ő járt jobban, elhiheted :P Ki volt szolgálva, és még rajtam se kellett dolgoznia.


Ezzel barátod szerintem csak nyerhet. Maximum fogsz 2-3 kocka wc papírt, és belegöngyölöd a betétet/tampont, és nem látszik mi az.

2010. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hat szerintem is ez 1 normalis folyamat egy egeszseges nonel. Semmi baj nincs azzal ha menstrualsz es a baratod is megerti. Azert van neked a aratod h megtudj vele mindent beszelni.(legalabbis gondolom). Amugy tenyleg ne ugy fogd fel az egeszet,h ez egy betegseg,mert nem igy van. Es a konyhaig meg kijutsz a betetet/tampont betehed a zsebedbe vagy a nadragod oldalahoz es,es ha epp ott van valaki addig nem dobod ki es ennyi.

En a baratomnal nyugodtan alszok ugy ha megvan es nyugodtan dobom el elotte vagy az anyja ,vagy eppen a huga elott.:)

2010. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!