Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátotoknál aludna 2 csaj?

Figyelt kérdés
A barátom táncol, és innen kifolyólag sok lány ismerőse van. És két lány ismerőse lejön a hétvégén egyet bulizni, és náluk fognak aludni. Természetesen nem egy szobában. A barátom, és a lányok között kb. 10 méter távolság lesz, mivel a lányok kint egy fűtött lakókocsiban fognak aludni. Én azon az este máshol fogok bulizni mint ő, és én otthon fogok aludni. 19/L
2010. nov. 10. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem. ha vele vagyok nyilván azért mert megbízok benne.. főleg ha lakókocsiba meg ilyesmi..
2010. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasva rávágnám, hogy még szép, hogy zavarna. De a leírásban azért megnyugtató dolgok voltak. Bár én akkor sem örülnék ennek. de ez az én felfogásom, én eleve nem voltam barátoknál ottalvós típus, nekem az ottalvás nagyon intim dolog. a páromnak szintén. a mi helyzetünkben ez elfogadhatatlan lenne.
2010. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

előjönne a házisárkány énem,az biztos:d

aludjanak ahol akarnak,ne az én párom közelébe,nem érdekel ki mit gondol erről..

szerencsére párom nem is akar ilyesmit,eszébe nem jutna még csak más lányokkal bulizni sem,nemhogy nála aludjon,akármiylen barát...

(amugyis,fiu barátai vannak a lány barátokat leépitette a kedvemért:D)

2010. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavarna! Főleg hogy a mostani lányok egyáltalán nem megbízhatóak. Én tuti nem mennék nyugodt szívvel bulizni. Az a 10 méter meg sétálással áthidalható... Én a te helyedben azért figyelnék.
2010. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez az "egyet bulizni" kitétel figyelmeztet azért. Az ilyen bulis fajtával nem árt vigyázni.
2010. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 19:12 ha neked az egész csak azon függene hogy a mai lányok egyáltalán nem megbízhatóak és már ez nyugtalanná tenne, akkor sajnállak. eszerint a barátodban már eleve nem bíznál abszolút. elgondolkodtató...

engem nem zavarna, ahhoz hogy meg tudjon csalni mindkettőjüknek akarni kéne. a barátom pedig nem akarná, ha nem ezt hinném akkor nem lennék vele. ha pedig olyan barátom lenne aki képes lenne megcsalni, akkor tegye is meg aztán derüljön ki mielőbb, mert nem akarok több időt pazarolni olyan emberre az életemből aki nem érdemel meg.

egyébként a barátomnak is van néhány lány haverja, ahogy nekem is van fiú is, de nagy részük úgyis közös barátaik, nem titkoljuk egymás elől a barátainkat sem a fiúkat sem a lányokat. én soha nem kértem tőle hogy ezzel vagy azzal a lánnyal ne barátkozzon vagy bulizzon együtt mert én se venném szívesen ha meg akarná szabni kikkel barátkozhatok.

21L

2010. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, ha a barátomnál aludna két csaj, zavarna.

Ha a barátomnál aludna két barátja, nem zavarna.


Bízok benne, tudom hogy szer

2010. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az, ha a barátomnál aludna két csaj, zavarna.

Ha a barátomnál aludna két barátja, nem zavarna.


Bízok benne, tudom hogy szeret, azzal is tisztában vagyok, hogy én képzem az élete szerves részét, de azt is nagyon jól tudom, hogy rajtam kívül is van élete, ahogy nekem is. Ha hozzám akarna jönni egy fiú barátom aludni, természetesen igent mondanék, számomra egyértelmű lenne a külön szoba, külön ágy.


Ez a párom számára is egyértelmű.


Ha meg akarna csalni, nem jelentené be, hogy nála alszik két lány.


Akkor meg végképp nem lenne jogom panaszkodni, hogyha ő felajánlotta, hogy aludjak ott, de én egy másik bulit választottam. Mert ez a saját döntésem volt, senki másé.



Mi már együtt élünk, a belvárosban, így nem egyszer van olyan, hogy nálunk alszik egy-egy barátunk, mert nem akarjuk, hogy vezessen, buszozzon a kertvárosig.


Te döntesz.

2010. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19:09 te aztán kifogtál egy papucsot, ősasszony. Senki miatt nem szabad a barátait leépítenie senkinek!
2010. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól ismerem azt a 2 lányt és már régebb óta barátai a páromnak (mindig is csak barátai voltak, ez fontos!!) akkor nem zavarna. De ha valami jöttment ismerős, akkor nem díjaznám. És nem azért, mert nem bízom a páromban, csak tudom, hogy egyes kis ribancoknak semmi nem szent és utálnám a gondolatot, hogy akár csak kelletés szintén is incselkednek a párommal. Szóval ha így állna a dolog, hogy csak ismerősök, akkor bulizás után a páromhoz mennék én is aludni, hogy lássák a kis cafkák, hogy ki az úrnő a háznál.:D:D
2010. nov. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!