Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, együtt alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, együtt alszotok a barátotokkal amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most van meg 2. napja a mensim és pénteken a barátomnál alszom. Hetente csak 1x tudunk együtt aludni a suli miatt és én ott szeretnék aludni mindenképp, de mégis aggódok, hogy menstruálok és így nem lesz minden felhőtlen köztünk majd ha ott leszek. Ilyenkor ugye folyamatosan úgymond 'piszkosnak' érzem magam 'odalent' meg hasonlók, szerintem ismeritek ezt az érzést, nem kell bemutatnom. :) Meg hát picit ingerültebb vagyok ilyenkor és félek, hogy a barátommal össze veszek valamin... a másik dolog meg hát a szex. Kívánom őt, szeretnék vele szexelni és olyan rossz lesz így nála ott aludnom, hogy nem tudunk együtt lenni. :( Szóval arra lennék kíváncsi, hogy más pároknál ez hogy megy? Mit szoktatok ilyenkor csinálni, meg hogy szexuális téren a vágyaitokat hogyan élitek meg menstruálás alatt? Köszi a válaszokat.


17L


2011. ápr. 6. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi úgy csináltuk, hogy törülközőt terítettünk az ágyra, és arra feküdtem. Illetve zuhany alatt. Már nem vagyunk együtt. Nincs szexuális életem sem. De a tippjeim azt hiszem, jók.


L.

2011. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy találkozunk, akár együtt alszunk, ha úgy jön ki, ha már 3.-4. napon vagyok, akkor néha szeretkezünk ha nagyon kívánjuk egymást. Egyébként ha nem szeretkezünk ez miatt és szeretnénk úgy is együtt lenni, akkor én kézzel vagy szájjal kielégítem. De az is sokat jelent ha csak összebújunk :)
2011. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj.he...tini balhé..majd ha férjhez mész, akkor mi lesz? Meg ha szülsz és összevérezed akaratlanul az ágyat? Ez természetes dolog, szokja meg a barátod, lesz még ilyen nem is egyszer.
2011. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha úgymond "piszkosnak" érzed magad, arra jó megoldás lehet a tampon, én csak azt használok. néha meg is esik, hogy elfelejtem, hogy épp menstruálok ...
2011. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ott alszok. Szexelünk is, általában terítünk magunk alá valamit. Volt, hogy este jött meg, és összevéreztem a lepedőjét. Teljesen égett a fejem. Ő meg felkelt, nézett, leszedte, aztán bedobta mosásba... Ha nem éretlen a barátod, találkozott már menstruáló nővel, nem csinál belőle problémát.

20L

2011. ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is egy igénytelen nő, aki a vérzés közben szexel, mert nem bírja ki azt a pár napot. Fúj.
2011. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a pár nap kb mennyi? Meddig tart a "szünet"?
2011. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy segítesz rajta.... vagy csak összebújtok, filmeztek az is nagyon jó:)
2014. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok együtt 5 hónapja a barátommal és mindent úgy kezelünk mintha nem is menstruálnék. Ő is többször kifejtette hogy semmi baja nincs a véres szexszel, és éppen ma is volt egy fincsi együttlétünk. Még jobban is élvezi mert ilyenkor belém élvezhet <3
2017. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!