Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mikortól engedték meg az együtt alvást a barátotokkal? A szüleitek mit mondtak, ha nem engedték meg?

Figyelt kérdés

18 és fél éves vagyok, a barátom 19 múlt és már 9hónapja együtt vagyunk, de mégis ellenzik a szüleim hogy ott aludjak nála. Részben őket is megértem, de semmi olyan nem történne ami amúgy sem. Sokkal komolyabbnak éreznénk a kapcsolatot ha néha-néha egymás mellett ébredhetnénk.Úgy érzem kezd a kapcsolat rovására menni, az a tudat hogy egész nyáron külön kell aludnunk míg mások egy két hét után szinte egymáshoz költöznek :S

Mit gondoltok erről? Van valami megoldás, vagy inkább soha többet meg se kérdezzem?


2011. jún. 28. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17 voltam, lassan 18, amikor elkezdtem járni az akkori barátommal.. nem alhattunk egyutt.. most 21 vok, van 1 barátom, 2 hónapja se jártunk, amikor bejelentettem, h ott alszok, és nem mondtak semmit :)
2011. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 éves kortól már engedni kéne ha komoly a dolog.
2011. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
hát, 16 tól még nem.. meg nem tudom, h mi lehet olyan komoly 16 évesen :D de ok..
2011. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi 16 évesen jöttünk össze, és egy jó ideig nem alhattunk együtt (kb 5-6 hónap), csak hétvégenként néha-néha. Azóta már más a helyzet mert együtt élünk:)
2011. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
nekem 18 éves korom után engedték meg, akkor sem mindig, és persze komoly kapcsolatban voltam, párom volt 21. Szerintem probálkozz tovább, előbb utobb belemennek!
2011. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

3 hónap után alhattam nála

mákom volt mert szilveszterkor történt.

viszont ahhoz nem kell együtt aludni hogy "olyan" történjen xD nekem legalább is nem :D

2011. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Megengedték, mert voltam olyan idős, hogy ebbe ne szóljanak bele :) 18 évesen már simán együtt lehet aludni. Én is kb annyi voltam mint te, és természetesnek vették, hogy egyszer eljutunk olyan szintre, hogy megosszuk az ágyat :)

Sajnálom, hogy a te szüleid ilyenek. Én valószínű elszöktem volna, ha nem engedik meg :D (Ez nem felbújtás, szóval butaságot ne csinálj, mert csak magadrauszítod őket.)

2011. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem értem, mert ahhoz hogy együtt legyünk nem kell utána együtt is aludni.Szinte minden nap itt van éjfélig, vagy én náluk, tehát nem ezen múlik.
2011. jún. 28. 13:38
 9/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Elszökni azért nem fogok:D csak rossz, hogy ennek a kapcsolat issza meg a levét és nem tudok ellene tenni mert mindketten rosszul érezzük magunkat miatta.
2011. jún. 28. 13:40
 10/19 anonim ***** válasza:
igen, ezt a szülők sose fogják felfogni.. :DDDD
2011. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!