Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mikortól engedték meg az együtt alvást a barátotokkal? A szüleitek mit mondtak, ha nem engedték meg?

Figyelt kérdés

18 és fél éves vagyok, a barátom 19 múlt és már 9hónapja együtt vagyunk, de mégis ellenzik a szüleim hogy ott aludjak nála. Részben őket is megértem, de semmi olyan nem történne ami amúgy sem. Sokkal komolyabbnak éreznénk a kapcsolatot ha néha-néha egymás mellett ébredhetnénk.Úgy érzem kezd a kapcsolat rovására menni, az a tudat hogy egész nyáron külön kell aludnunk míg mások egy két hét után szinte egymáshoz költöznek :S

Mit gondoltok erről? Van valami megoldás, vagy inkább soha többet meg se kérdezzem?


2011. jún. 28. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szüleim sokkal rosszabbak.

22éves vagyok 13hónapja vagyok együtt a barátommal de eddig én még nem aludhattam nála. Ő itt lehet nálam hétvégente de hétköznap el kell mennie az utolsó busszal(ami 8kor megy). Délelőtt nem jöhet ki csak ha anyám itthon van telefonon nem beszélhetünk csak este.

Gondolkodtunk az elköltözésen de ehhez több kellene 28forintnál.

2011. jún. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28ezer elírtam:$
2011. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
15 évesen már nálunk aludt a barátom :)
2011. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Off: Azta... utolsó előtti.... 22 évesen ilyen szinten korlátoznak:O


On: 15 voltam amikor összejöttem az első barátommal.... fél év után együtt aludhattunk, de csak hétvégente, suli időben nem. Most 19 vagyok.. másik barátom van, ő egyedül él, így nagyon sokat nála alszom. Nem szólnak már bele.

2011. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A barátommal nagyon közel lakunk egymáshoz, szinte szomszédok vagyunk. Kezdetben úgy volt, hogy este elaludtunk, és felkeltünk hajnalban kb. 3-4 órakor, és hazament. Úgy gondoltuk, így együtt is aludtunk valamennyit, és a szüleim sem tudnak róla, a poén az volt, hogy mindig hallották, mikor elment, de nem szóltak. Aztán megelégeltük ezt a korai kelést, és szilveszterkor, mikor már 1 éve, hogy együtt voltunk, bátorságot vettem magamon, és megkérdeztem, hogy úgy igaziból itt aludhat-e a barátom, nehezen, de belementek. Olyan jó érzés volt, hogy a szüleim tudják, hogy itt alszik, és végre addig alhatunk ameddig akarunk. Ekkor voltunk 17 évesek.

20/L

2011. jún. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15:02-es vagyok

Még annyit, hogy mi sem azért akartunk együtt aludni, hogy alkalmunk legyen lefeküdni egymással, csak szerettünk volna ebben a helyzetben is együtt lenni.

2011. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

1 hónap után aludtam nála, de előbb nem is akartam, pedig engedte volna anyu (apu meghalt, nekem csak anyu van)


15 vagyok, a barátom 18, most 6 hónapja vagyunk együtt.

2011. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy érzem ebbe bele kell törődnöm ..talán idővel megenyhülnek és látni fogják hogy tiltással csak rontanak a helyzeten.
2011. jún. 28. 16:26
 19/19 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen jöttem össze az első barátommal,2 hete jártunk,amikor nála akartam aludni,a szüleim nem engedték,mi több elküldött apukám a jó b****s fr**ncba,hogy ő nem enged el b*szni...Ezt így,ilyen szavakkal!

Aztán jöttek olyan alkalmak,hogy hazudtam,barátnőknél alszom stb...Apu már a végén sejthette,de biztosan nem tudhatta,és akkor már anyuval összefogtunk a háta mögött.

Tulajdonképpen ő falazott nekem,ha a barátommal szerettem volna aludni,de anyukám is csak olyan 3-4 hónap után enyhült meg.

Félévesek voltunk amikor apu végre elfogadta a barátomat,és,hogy van szexuális életem.Ennyi időbe telt mire feldolgozta.Azóta kicsit hidegebben viselkedik velem,mint régen,hisz már nem vagyok a kislánya,de ez az élet rendje,a kislányok felnőnek,az emberi kapcsolatok fejlődnek.

20/L

2011. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!