Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom szeretne gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom szeretne gyereket és én nem tudom neki megadni vajon egy ídő után el fog hagyni?

Figyelt kérdés
Azt mondta ne ezen járjon az agyam mert ő szeret és ha nem lehet babánk akkor nem lesz.de félek tőle hohy ha nem is most de 1-2 év múlva meggondolja magát,de abba én bele halok.a nagy anyja is azzal traktálja a fejem hogy ne csodálkozzak ha egy ídő után elhagy az unokája mert igaza lesz mert gyereket akar és ha én azt nem tudom megadni akkor biztos tovább fog lépni és ezt nekem majd el kell fogadnom.azóta nagyon rossz a kedvem és nem tudom mit tegyek.a nőgyógyász szerint nincs peteérésem szépen lassan leállt.most 20 éves vagyok a párom meg 23 lesz ebben a hónapban.hormon kezeléssel meglehet inditani csak kp nincs rá felesleg:(teljesen el vagyok keseredve.:((mindjárt sírok.nagyon kivagyok.kedvem lenne főbe lőni magam.
2009. jún. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ne keseredj el, ez még változhat. lehet, hogy átmenetileg állt csak le. Akármi lehet még. Idővel a kezelésre is összejön a pénz. Ha tényleg szeret téged, akkor nem a nagymamája véleményére fog hallgatni. Ettől ne félj. Próbálkozzatok, hátha. Ki tudja, lehet éppen összejön. Szurkolok nektek!
2009. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem kell elkeseredni. Ismerek agy párt akiknek a doki ugyan ezt mondta mind neked és hála istenek sok próbálkozás után összejött nekik és most van egy szép 3 éves kislányuk . Úgyhogy ne aggódj fel a fejjel és mindent bele. Sok sikert és nehogy aszt hidd hogy a dokiknak mindig igazuk van.
2009. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindent kell ám elhinni.Nekem is azt mondták,hogy nem lehet,és mégis van 2.A petefészked meg nem hallotta,hogy mit mondott az orvos.Csak nem kell görcsölni miatta.De ha mégse jönne össze,nem ti lesztek az első gyermektelen pár.A párod meg állítsa le a rokonságát.
2009. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos meggyógyulsz. Amúgy nem tudom miért kéne rá pénz. Ja, a gyógyszert kiváltani? Mert egyik ismimnek azt adtak. Nincs rá pénz... Talán az egészsgednek, a jövődnek és az életednek kéne a legfontosabbnak lennie. Ha én lennék ebben a helyzetben, akkor inkább nem ennénk egy hétig a férjemmel (tudom, hogy támogatna), de vennék gyógyszert.

Ettől függetlenül megértem a helyzeted, és nagyon sajnálom.

Szerintem ha tudja, hogy nem "hobbiból" nem szülsz hanem mert nem lehet, akkor egy tapló ha elhagy. Azért a PÁROD, hogy kitartson melletted. Ezért nem hiszem hogy elhagy, de talán őt kéne megkérdezned. Meg a kezelésről is. Esetleg az orvostól, hogy meddig lehet "peteérés nélkül" élni, hogy ez ne maradjon végleges. Illetve hogy nincs-e valami segítség azoknak, akiknek nincs pénzük gyógyszerre.

2009. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom meddig lehet húzni a dolgot csak annyit mondott minnél elöbb elkezdjük a kezelést annál jobb sikert érünk el.a párom azt mondja melettem marad
2009. jún. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!