Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tennétek ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ha párotok nem szeretne tőletek gyereket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
rájönnék,hogy nem ő az igazi.
2010. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Hú térden állva köszönném meg neki! A tiéd nem szeretne? Akkor cseréljünk párt! :D
2010. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Számomra ő az igazi!És most tudtam meg hogy nem szeretne tőlem kisbabát....!Nekem pedig ez az álmom,hogy legyen kisbabánk...!
2010. szept. 14. 18:05
 4/18 Kriszti83 ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Egyenlőre nem szeretne kisbabát vagy soha? Ez fontos.
2010. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én 21,ő 24!De én sem most akarok,hanem majd,de ő még majd se akar.................:(!Azt mondta minek azért hogy szerencsétlen élete legyen....!De hát nekünk sincs szerencsétlen életünk!!
2010. szept. 14. 18:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Semmi különös nincs ebben most még tart tőle ennyi az egész,persze ha túl indulatosan mond nemet akkor ott már gáz van.De mondjuk ilyen korán én még bele sem gondolok hogy kéne gyerek:D
2010. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Én 18 évesen biztos voltam benne, hogy nem akarok. 24 évesen adtam a dolognak 10%-ot, hogy majd egyszer talán. Most 28 vagyok, egyáltalán nem akarok :) A barátnőm se... aztán meg majd kitudja mit hoz az élet!? :) Minden esetre, tiszteletben kell tartani mások döntését. Sok olyan nőt láttam már, aki így-úgy nagy nehezen teherbe ejtette magát a pasijától, aki viszont egyébként nem akart gyereket. Kislány meg azt hitte majd jó lesz. Csávó meg lelépett nemsokára. Aztán anyuci ott marad a gyerekkel, és szidja aput, hogy mekkora görény, sőt még a barátnői is szidják, mert hát milyen dolog ez... Kicsit kéne gondolkodni, mielőtt cselekszünk. Persze nem rád értem, csak mondtam, hogy ez gyakori.

Szerintem döntsd el mi a fontosabb neked. Lehet, hogy sosem lesz még egy ekkora szerelem az életedben, és titeket egymásnak teremtett a sors, és egy életen át bánnád, ha ezért szakítanál vele. De azt se várd, hogy hátha egyszer majd úgy dönt, mert lehet, hogy sosem fog úgy dönteni...

Te döntsd el, hogy meddig vársz. Ha nagy a szerelem és minden tökéletes, akkor úgyis együtt vagytok, a gyerek meg még bőven várhat 21 évesen. Járjál suliba, építs karriert. Aztán amikor nagyon úgy érzed a dolgot, és már érett is vagy rá, mondjuk 26-27 évesen, akkor újra dobd be a témát. Aztán meglátod mi lesz.

Ha akkor is nemet mond, még mindig dönthetsz úgy, hogy emiatt lelépsz. Persze akkor majd találni kell megint valakit.... Nem egyszerű dolgok ezek :)

Egyébként a nőknek van egy ilyen defektje, hogy azt hiszik ha egy férfi nem akar gyereket, akkor őket sem szereti... ez érzelmi zsarolás, és egy baromság.

2010. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

első vagyok.

biztosan változik majd még a véleménye,fiatalok vagytok,és a legtöbb férfi fél a gyerekvállalástól.

én 18 vagyok majdnem,a párom 32.előző házasságából már van két kislánya és már nagyon szeretne kisbabát tőlem is,de én még tanulok...

2010. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és nem hagynám el,csak most csalódott vagyok...!Lassan 6 éve együtt vagyunk és én már pár év múlva szeretnék kisbabát!Szeretném hogy a szerelmünknek legyen gyümölcse...!Remélem meggondolja magát,mert én is szeretnék anya lenni!!!
2010. szept. 14. 18:34
 10/18 anonim válasza:

15 éves voltál, ő pedig 19 amikor összejöttetek? Na akkor amit most mondani fogok, azzal odavetem magam az anyatigrisek elé akik majd lehordanak, de nem baj :)

Ha egy nő 15 éves kora óta van együtt valakivel, és szül, az 99%, hogy egyedül marad a gyerekkel... statisztika. Nem tudom van-e olyan férfi a földön (persze biztos van) aki 19 éves kora óta egy nő mellett kitart. Arról nem beszélve, hogy örülök, hogy te nagyon szereted őt, de még nem is voltál mással... persze nem is akarsz... még. Na mindegy, nem akarlak én meggyőzni, de ezeknek sosincs jó vége.

2010. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!