Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem szeretne gyereket én viszont nagyon?

Figyelt kérdés
26 vagyok a párom 30.Minden jó köztünk egy kivételével.Nem szeretne gyereket.A kapcsolatunk elején már kijelentette hogy neki nem kell baba de én ennek ellenére vele maradtam.Mostanában előtörnek belőlem az anyai ösztönök.Például a húgom mindig ide hordja a kislányát és annyira vágyom már arra hogy nekem is lehessen,de a párom mai napig ellenzi.Pedig sok ismerősünknek ilyenkorra már van hogy 2 kisgyerekük is van.Ez nekem nagyon rossz.Megtudom valahogy változtatni a gondolkodását?Vagy örökre így maradhat?
2011. júl. 13. 17:50
1 2
 1/17 skarma ***** válasza:
100%
30 évesen szerintem már nem változik ilyen fontos kérdésben. Sajnálom...
2011. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van, aki csak 30 felett lesz elég érett az apaságra... meddig várnál ezzel? Mármint, én pl 35 felett már nem szívesen szülnék szerintem, de ez én vagyok.
2011. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30 évesen pedig a legjobb korban van az utódnemzéshez... Sajnálatos dolog ez... :( Van valami konkrét oka?
2011. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez nagyon valószínű, hogy így marad, te nem fogod tudni megváltoztatni őt! Ha te gyermek nélkül fogadod el őt, akkor fogadd el őt így és maradj mellette, ha pedig neked igenis nagyon fontos a gyermek, amit meg tudok érteni, akkor ne maradj ezzel a fiúval, sőt már rég szakítanod kellett volna vele igazság szerint. Sajnálom, hogy ennyi idősen kell ilyet lépned, így egyre inkább kezd elveszni annak az esélye, hogy normális független családapának való férfit találj... de ez most mindegy, ezzel a fiúval ez kb képtelenség.

Egyik barátnőm férje is kijelentette, hogy nem akar babát soha semmilyen körülmények között, aztán évek teltek el, és végül mégis összeházasodtak. A lány tartotta is magát a dologhoz, hogy ha nincs baba, nincs. Aztán végül annyira vágyakozott már utána, hogy nem érdekelte, mi lesz, és összejött a bébi. A pasi kiakadt, szegény jól ismerte magát annyira, hogy nem ok nélkül mondta, hogy neki nem tesz jót ,ha babája születik, és egyre rosszabbul van, és nem tud mit kezdeni ezzel az apa szereppel. Azóta már külön is költöztek, és szerintem hamarosan elválnak, csak idő kérdése.


Szóval a válaszom egyértelmű: ha babát akarsz ettől a férfitól akkor egyedül kell felnevelned. Ha nem akarsz egyedül gyereket nevelni, akkor azt nem ezzel a férfival kell megtenned, és egyszerűen hagyd a kapcsolatot.


24L

2011. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát éppen ez a gond.Hogy én sem szeretnék 30-35 év felett szülni.Nem akarom hogy a gyerekemnek egy már majdnem klimaxos anyja legyen.
2011. júl. 13. 17:57
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát ez elég szomorú.Mi már lassan 6 éve együtt vagyunk már a házasságot is terveztük csak mostanában nagyon sokat gondolok erre,és eléggé elbizonytalanodtam.Nehéz elhagyni őt hat év után,de babát mindenképp szeretnék és TŐLE! Csak hát,ha ő ebben nem partner...:(
2011. júl. 13. 18:02
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Verdi ki neki a farkát, és titokban tegyél el az anyagból, majd később ha nem látja, ujjal jutasd el az anyagot a célhoz.
2011. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 skarma ***** válasza:
Ennyi erővel tűvel kiszúrhatná az óvszert. De ő azért szeretne gyereket, mert SZERETI a párját. Ha neked ez még nem esett le...
2011. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Dottorre ***** válasza:
Sajnos az egyik közeli családtagom is pont így járt. Rá is ment a kapcsolata sok év után. Az a helyzet, hogy nem ártana váltani neked is, mert azok akik még 30évesen is kategorikusan kijelentik, hogy nem akarnak babát, azok valószínűleg később sem fognak akarni. Szóval az én javaslatom a váltás.
2011. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 skarma ***** válasza:
De ha most keresel és találsz is mást, azzal is pár év alatt jutsz csak el arra a szinte, amikor szóba jöhet a baba. Akkor viszont lehet hogy jobb az mellett maradni, akit szeretsz, hátha mégis meggondolja magát.
2011. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!