Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom nem szeretne gyereket én viszont nagyon?

Figyelt kérdés
26 vagyok a párom 30.Minden jó köztünk egy kivételével.Nem szeretne gyereket.A kapcsolatunk elején már kijelentette hogy neki nem kell baba de én ennek ellenére vele maradtam.Mostanában előtörnek belőlem az anyai ösztönök.Például a húgom mindig ide hordja a kislányát és annyira vágyom már arra hogy nekem is lehessen,de a párom mai napig ellenzi.Pedig sok ismerősünknek ilyenkorra már van hogy 2 kisgyerekük is van.Ez nekem nagyon rossz.Megtudom valahogy változtatni a gondolkodását?Vagy örökre így maradhat?
2011. júl. 13. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne csináld azt, hogy a tudta nélkül "felcsináltatod" magad. (Pl. nem szeded be a gyógyszert, kiszúrod a gumit stb). Gerinctelen dolog.

Ha tényleg hajthatatlan, akkor szerintem lépj tovább. Ha egy ideig le is tudod gyűrni az anyai ösztöneid, újra elő fognak majd törni, és még rosszabb lesz, főleg, ha mondjuk akkor jut már eszedbe, mikor nem igen tudsz már szülni.

2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lyukaszd ki az óvszert.

Vagy hagyd ott és keress másik férfit.

2011. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hogy reagalna ha becsuszna gyerek?

mondjuk ez egy modszer,ha nem huzodna tulzottan fel......de mi van,ha elhagyna miatta...ez is benne van...

esetleg olyat,h azt hazudod neki,h terhes vagy..és ha ezutan is veled marad-azt mondja csaladot alapittok,akk utana lehet kilyukasztani az ovszert:D

ha kizart,h ti gyerekeket vallaljatok,akk en a helyedben ott hagynam..

gondolom te is szeretnel majd egyszer szerető nagy csaladot. szeretnel nagymama lenni...szeretnel unokakat..szeretned,h majd a kis unokaid jarjanak hozzad,h süss nekik kalacsot,almat pucolj nekik,vagy hasonlok. ezt mind kihagyna egy önfejü ferfi miatt?

szerintem ne,mert ha most nem valtoztatsz a helyzeten,akk lehethogy majd 40 evesen nagyon fogod banni,és akk valoszinu mar keso lesz...

rem.segitettem :)

2011. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet rákényszeríteni a másikra.

De gondolom a ti esetetekben majd véletlenül kiszakad a gumi, vagy elfelejted bevenni a tablettákat és akkor már kész tények elé állítod szerencsétlent.

Egyébként miért kell gyerek? Azért mert szeretnél, vagy azért, mert a környezetedben mindenkinek van és te sem akarsz lemaradni. Mert ha az utóbbi, akkor inkább te nem vagy érett az anyaságra.

2011. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért kell baba mert imádom a gyerekeket és mindig is szerettem volna egy sajátot
2011. júl. 13. 21:43
 16/17 anonim ***** válasza:

hat igen,ezert mondom,h el kell gondolkodni,h erdemes e folytatni ezt a kapcsolatot.....

(utolso előtti voltam)

2011. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2011. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!