Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit tennétek ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek ha párotok nem szeretne tőletek gyereket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát voltam előtte mással...:)!Remélem nem lesz igazad,mert ő nekem a mindenem!!!
2010. szept. 14. 19:15
 12/18 anonim ***** válasza:

Én örülnék, ha nem akarna.

Így az lesz, ha rátör az apasági vágy, akkor mehet mást keresni, mert nem fogom elrontani az életét. Bár ő maga rontja el egy gyerekkel, de az már nem az én problémám.

2010. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hát én először kicsit biztos felhergelném magam, de rövid időn belül megbékélnék és elfogadnám a döntését. Elvégre a párom az, akivel le szeretném élni az életem és nem a gyerek.

Mondjuk ilyen problémám nincs, a jelenlegi párom úgy van vele, hogy majd egyszer valószínűleg szeretne egy fiú gyereket és annyi. Én mondjuk inkább lányt szeretnék, de ellennék az egy fiú-egy lány felállással :) Bár először azt szeretném, hogy a jelenlegi párommal legyek életem végéig :)

18L

2010. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 nagyviri ***** válasza:
Rossz hírem van. Sajnos nem te vagy a pasinak az igazi, mert ha így lenne, akkor nem habozna pár év múlva babát vállalni veled. Az sem jó hír hogy 6 éve együtt vagytok és nem változott a véleménye. A statisztikák szerint, egy férfi ha 1 év után nem nyilatkozik arról, hogy mit tervezne a párjával a jövőben, annak a kapcsolatnak nincs jövője. Az esküvőt, mint eshetőséget egyáltalán szóba hozta? Ha azt sem, akkor tényleg nem te vagy az igazi. Az én párom már 1 hónap után el szeretett volna venni, de azért kihúztuk másfél évig, és ma is boldogok vagyunk.
2010. szept. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mi is boldogok vagyunk!Nincs semmi gond a kapcsolatunkkal!Az esküvőt feleslegesnek tartja!Azt mondta az csak egy papír!Anélkül is szerethetjük egymást....!!!Bízom benne,hogy idővel változik a véleménye...!!!
2010. szept. 17. 15:19
 16/18 Kriszti83 ***** válasza:
55%
Bizakodj, de ha pár éven belül nem vesz el feleségül és gyereket sem akar majd, akkor vagy lemondasz a vágyaidról (ezt nem javaslom), vagy másik pasi után nézel.
2010. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék más után néni....nekem ő nagyon fontos!!!A remény hal meg utoljára...
2010. szept. 20. 09:32
 18/18 A kérdező kommentje:
nézni
2010. szept. 21. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!