Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem még mindíg! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még mindíg! Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy van egy fiú akivel már jártam , de hülyevoltam és szakítottam vele =( Nagyon befolyásolható a srác . Ezt arra értem hogy van oylan dolog amivel könnyen ellehet csavarni a fejét pár nap alatt.. Csak nemtom miez :S Fontoslenne hogy legalább a nyár alatt összejöjjünk mert a következő tanévben ő már nemlesz itt :S:S De félek attól hogy a másik sulijába (mivel az 200km re van innen:S) csajozni fog... Az igaz hogy minden hétvégén jönne le mert itvan a családja...

Várom a segítségeket =)


2009. jún. 4. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, felejtsd el, pasik jönnek, pasik mennek.


Ha mindenáron, és átgondoltad, akkor pedig beszélgess vele, mondd el neki, hogy nagyon megbántad hogy elhagytad, legyél kedves, bájos, nőies.

2009. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már 1 éve próbálom elfelejteni :S És ez a kedvesdolog se megy... vmi máskell ami bejön a pasiknak...
2009. jún. 4. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha ennyire fontos neked akkor egyszerűen kérdezz rá hogy nem kezdhetnétek e újból. de én is inkább azt ajánlom hogy próbáld meg újra elcsavarni a fejét :)
2009. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
énis elszertném csavarni... :D
2009. jún. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!