Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány a suliban nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban nagyon tetszik és szeretem őt ám annyira nem ismerjük egymást csak látásból, hogy jöjjek vele össze?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:

iwiw

ha másképp nem megy, jelöld be iwiwen...írj neki levelet, hogy szeretnéd megsimerni...

2009. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

találd fel magad

járj oda ahol ő van, ahol közel tudsz férkőzni hozzá

szemezz vele, próbáld magadra terelni a figyelmet, de ne úgy hogy leöntöd magad egy lekvárral :) bár állítólag ez beválik


majd végül szólítsd le, ha folyton csak ez a net-szerelem van, amit rengetegen tanácsolnak sosem lesz semmi. jobb az élő levél, hamár írni akarsz, sokkal érzelmesebb szerintem

2009. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak menj oda hozzá, és kérdezz meg valamit, ejts vmi cuccot mellette el, és ha segít utána kérdezd meg h nemtudja e h hol van az xy osztály v vmi ilyent, v h nemltott e vmilyen tanárt.


igen legrosszabb esetben iwiw/myvip. azse rossz ám.

2009. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy tereljem magamra a figyelmét? rászoktam nézni is am vipen meg iwiwen nincs fennn
2009. jan. 26. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk hogy nincs fenn én ennek épp örülök, de az egy másik fórumra tartozik.

Neked viszont hátrány, mivel kevesebb információd lesz róla.

De hát 30 éve is ismerkedtek emberek. Jó dolog az, mikor élőben kell ezt azt megtudni a másikról, pl a barátaitól.

ez is lehet módszer h magadra felhívd a figyelmet. egyik barátnőjén keresztül megtudhatná "véletlenül" hogy mennyire kedveled, hidd el hamar ki fog derülni mit reagál erre.

2009. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem. de én nem nagyon akarom elmodnani a barátnőjének mert az meg osztársam:S De hogy hívjam fel magamra a figyelmet PL:???? lécci segítsetek
2009. jan. 26. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

írj neki egy névtelen levelet..az nagyon izgalmas dolog.

ha tudod, hogy hol ül, akkor hagyj a padjában apróságokat, amelyekből egy kis nyomozás után kitalálhatja, hogy rólad van szó..a végére még akkor is beléd esik, ha amúgy nem is akart semmit.

2009. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a névtelen levél tényleg nagyon jó, saját tapasztalat. :) értékelni fogja a gesztust, meg jó az egójának is, és írhatod neki, hogy ott (xy helyen) hagyjon válasz üzit, és ha nem hagy akkor vagy nem ő találta meg a levelet, vagy nem érdekled, és nem veszítettél semmit, mert nem tudja a nevedet. :)
2009. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!