Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lany akit csak latasbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akit csak latasbol ismerek, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Hasonlo kerdes, mint az elozo, csak annyiban kulonbozik, h legutoljara 4 eve lattuk egymast, akkor meg volt baratnom, most mar nincs. Megvan az msn id-ja, de (inkabb lanyoktol kerdezem) nem tartjatok nyomulosnak azt, ha mondjuk csak ugy berakom, holott nem is tole van az id-ja?
2010. jan. 19. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak úgy ni ne akard berakni! :D

Komolyabban: Már miért lenne nyomulós? (Nézd meg valamelyik közösségi oldalon, hátha kiírta, és akkor nem fog meglepni a kérdés, hogy honnan szerezted meg.)

2010. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem nyomulás szerintem,de emberfüggő. kezdjetek el beszélgetni. bókolgass neki,az tuti bejövős.;) de ne rögtön 'támadj' rá, csak szép lassan.(bár gondolom ezt tudod,de volt már olyan akinek tőlem a 'mizu' után a 'járunk?' volt a következő kérdése.:-) ) hajrá.!:)
2010. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hat azert beraknam neki, mert szuper csaj. :D

Amugy olyan csajozos tipus vagyok, vagyis nem ismerek lehetetlent (eddig mindenkivel osszejott akivel akartam), csak nem szeretnem vele kezdtebol elrontani, mert amugy egy suliba jartunk, es a folyoson sokszor flortolgettunk, csak akkor meg soknak tunt a 4 ev korkulonbseg, de most mar 18-at toltott, uh szerintem meg belefer.

2010. jan. 19. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:
menj messzebbre.ombre.
2010. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!