Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjek össze vele? Szeretem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek össze vele? Szeretem.

Figyelt kérdés

Van egy srác akit szeretek nagyon...

Járni szeretnék vele, de közben félek, hogy később mi lesz.

Mivel ő értelmi fogyatékos. De csak gyengén.

Ész mondja: ne menjél bele, mert nem lehet közös jövünk.

Szív: miért nem lenne? Ha van szeretet, akkor minden lehet.

21L


2011. máj. 28. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, akkor menj bele a kapcsolatba. Sok szeretet fogsz kapni tőle. Nehéz lesz, főleg a környezeted miatt, de annál szebb. Azért arra gondoljál, hogy gyermeketek nem biztos, hogy lehet. De hát ez még odébb van.
2011. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Értelmi fogyatékos, ezt kifejtenéd?
2011. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nehéz ezt kifejteni.

Lényeg az hogy 60-70 a IQ-ja.

2011. máj. 28. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel itt kérdezel ilyesmit, gondolom a tiéd is akkora lehet, ezért szerintem nyugodtan összejöhettek!
2011. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miért?

Hol kéne ilyent kérdezni? Csak kíváncsi lennék, itt mit írtok. Amúgy gondolkoztam, hogy egy szakembernek is írok.


Ja és nekem 130 a IQ-om. De mindegy, nem fontos.

2011. máj. 28. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a szereteten kívül kéne, hogy legyen bizonyos pedagógiai érzéked. Ha van, akkor nem lehet probléma.
2011. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Én sose jönnék össze egy fogyatékos emberrel főleg mert cikinek érezném őt a barátaim előtt
2011. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!