Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek vele össze?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek vele össze? NAGYON SZERETEM!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki álltalánosba 8 évig volt az osztálytársam. 8. évelején kezdtett el tetszeni.A fiú megtudta,hogy én szerelmes vagyok belé,de erre nem szóllt semmit csak meglepődött.Azóta jobban és többet foglalkozik velem,mint azelőtt.Én nagyon szeretem őt,de már elballagtunk és a nyáron nem nagyon látom:(Szeptembertől 2 különböző suliba fogunk járni,de minden nap látom majd,mert egy buszon megyünk.:) nagyon kedves velem,figyelmes,és aranyos.Tudom,hogy nincs barátnője.Szülinapján írtam neki sms-t és ő visszaírt.Szal. sztem eléggé bír és a szimpátia megvan.Csak eddig elég félénk voltam és nem sikerült mit lépnem.Most viszon azt szeretném kérdezni,hogy szeptembertől, hogy közeledjek hozzá?És,hogy jöjjek vele össze?Légyszi segítsetek.
2010. aug. 16. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd akkor már rég kedvezményezett volna .. elhivott volna randizni vagy csak egy kis találkára beszélgetni..
2010. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is kb ez volt a szitu még pár éve. volt egy tökjófej fiúbarátom és kezdtem többet érezni iránta, szerelmes lettem belé. (egy osztályba járunk) aztán szerelmet vallottam neki, de ő erre nem lépett semmit, de ahogy nálad is, ő is többet foglalkozott velem és a szimpátia megvolt. szerencsére a barátság megmaradt ezután is, de beláttam h semmi esélyem nála.


szóval szerintem nem akar tőled semmit, csak barátságot. és ezt a barátságot félti. így utólag én is rájöttem erre.

2010. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!