Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak egy fiúnak fészen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy fiúnak fészen, akivel még nem beszéltem, de tetszik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú aki tetszik, és szeretnék ráírni fészbukon, de a "Szia, mizu?" nagyon úgy hangzik, mint már régóta ismerném és jó haverom lenne és csak ráírnák... Van ötletetek? Előre köszi..:)

Jah, és olyat nem akarok, hogy "Szia tetszel" vagy hogy "Szia, van kedved ismerkedni?..." Ilyet nem akarok...x)


2012. febr. 17. 23:57
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Elolvastam a válaszokat, itt van ez a horror filmes, ebben szerintem az a fura, hogy miért pont tőle kérdezed, hogy milyen filmet nézzél, mivel nem is ismered, szóval érted, átlátszó kicsit... Bár igazából bármiért is írsz, valószínűleg leesik neki, hogy mi a célod vele...:)

Én azt tenném ( ha feltétlen facebook-on kéne próbálkoznom), hogy megnézem az érdeklődési körét, tehát milyen oldalakat like-olt, és az alapján kérdeznék valamit.

Tehát ha ott van a kedvenc dolgainál, hogy horror filmek, akkor nyilván jó ötlet arról kérdezned, hisz látod, hogy szereti, van valami kiindulás, hogy miért pont őt kérdezed erről...

De lehet ez valamilyen kedvenc zenéje vagy bármi más, amit látsz nála.

2012. febr. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de szerintem biztosan szereti a horrort, hiszen fiú.. meg a horrort sokan szeretik. És ha úgy írok neki, hogy "Horror filmeket gyűjtök, mondj egy párat..." Bár ez nem olyan jó.. És azért tőle kérdezem, mert ő egy 16 éves fiú. Biztos sokat tv-zik és sok horrort látott már vagy ilyesmi... Előbb kérdezem meg tőle, mint egy 11éves kislánytól..:D Érted??:D
2012. febr. 18. 01:16
 33/42 étoile et lune ***** válasza:
A fiú már az ismerőseid között van? Én egy kései időpontban írnék rá, nehogy velem párhuzamosan egyből ki tudja tárgyalni, hogy ,,rám írt vmi csaj, szted mit akar?" Szerintem a ,,nem tudsz egy jó filmet?" jó szöveg, aztán ha rákérdez, miért pont őt kérdezed, megmondod, hogy más nincs fent (magadtól ne kezdj el magyarázkodni, az átlátszó lehet). A lényeg az, hogy ha már neten keresztül intézed a dolgot, ne fossál közben, mert úgyse hallja a hangodat, nem látja, hogy remeg a kezed. Játszd el, hogy tök laza vagy, kedves, aranyos, mosolygós, közvetlen, ebből leszűrheti, hogy te ilyen minden iránt érdeklődő csajszi vagy, szóval ne érezze magát annyira kitüntetve. Aztán ha bőbeszédű, mehet tovább. Ha szavakban válaszol, még meg is kérdezheted, hogy ,,nincs kedved bővebb válaszokat adni, vagy kopjak le?:)" vannak ilyen stílusú, kerekperec emberek, én bírom őket.
2012. febr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 étoile et lune ***** válasza:
**ha csak egy-egy szóban válaszol
2012. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Jaj köszi!:) Igen, az ismerőseim között van. Igaz most nincs fent, de holnap ráírok ha fent lesz!:) Attól nem félek, h nem ír vissza, mert eszembe jutott, hogy még régen ráírtam vagyis megkértem h lájkoljon egy oldalt, és nem annyit írt, hogy nem, vagy vissza sem írt, hanem azt írta, hogy nem, én megkérdeztem h miért nem, és ő azt válaszoltam , hogy nem akar ilyen hülyeségeket lájkolni... Nem az a lényeg h nem lájkolja, bár igaz én is ezt szoktam mondani ha nem akarok vmit belájkolni, hanem a lényeg, hogy visszaírt!:D
2012. febr. 18. 01:33
 36/42 étoile et lune ***** válasza:
Igen, hát akkor majd hajrá. Majd írj, hogy mi volt, érdekel, ha már így közhírré tetted a szándékaidat. :)
2012. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akartam "közhírré tenni a szándékaimat" de ez egy kérdezős oldal, és bármit nem tudok, vagy taács kell, ide jövök..:D Am persze h megírom!:D csak drukkoljatok!!..:D
2012. febr. 18. 01:43
 38/42 étoile et lune ***** válasza:

Persze, felőlem kérdezz csak, szeretem az ilyen egyszerű kérdéseket, amik nem arról szólnak, hogy ,,szerintetek is elvisznek idén az UFO-k ?"

Szóval hajrá. :)

2012. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Ha már szóba jött az UFO, télleg vége idén, vagyis 2012.12.21én a Földnek?? Csak vicceltem....:DDDD Am télleg köszi!:D
2012. febr. 18. 01:55
 40/42 anonim ***** válasza:
Keress az adatlapján valamit, ami közös Bennetek, és annak apropóján szólitsd meg, esetleg hívd el egy tarsasagi programra, ami a közös érdeklődésetekkel kapcsolatos.
2012. febr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!