Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mr tényleg elegem van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mr tényleg elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tegnap kiírtam egy kérdést miszerint a barátom megváltozott, és mostanság ink a haverokra fókoszálódik, és a kockulásra, nah hát eőre ittam nagyon a medve bőrére, ugyanis azt hittem h majd holnap este eljön és itt alszik,de nem mert a haverjaival megy meginni egy sört, vagy f-sz se tudja, nem is iszik^^" a léyneg h ma is a ahverja el ment hozzá uccsó órája után,(az egyetem másik városba van mint amiben lakunk) h telefont nézzenek^^" bezzeg velem nem jön el sehova iylen helyre...nah mind1, és felmertem hozni h holnap itt aludhatna, erre a válasz "de nemtudom mikor érek oda, uyge yX("kocsma"neve) mondm, ok, akk ne is gyere, mert nem akaorm h fáradtan hazajövök, táncról, fél 8 kor és még ugrálni... így is hosszú napom lesz^^" 11 körül érne hozzám, így mondtam h ne jöjjön , és azt mondta h ok, akk nem jön :( miért nem lehet lemondani, egy hüyle sörözést, amikor velem ezen a héten csak 1 hülye órát találkozott ? és azt is hétfőn ? a haverjaival meg holnap 3jára, oké, ezek számok,de akkor is :/ az a baj h tudom h szeret, meg minden, imád, de nemtuom ezt most hova tenni :(

vélemény ??


2012. febr. 15. 22:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nézd,megpróbáltam segíteni.Szerintem több tapasztalatom van,mint neked 19 évesen.Sajnálom,hogy becsapod magadat.Totál kuszaság van a fejedben,egy mondaton belül többször is ellent mondasz saját magadnak.Nem gyökérkedni járok ide,feltettél egy kérdést,"viselned" kell a válaszokat.

Nem attól vagy nő,mert elmúltál 18 és nem mondja meg neked senki,hogy mit csinálj.

Hogyan beszéld meg a barátnőddel?Most viccelsz?Azt sem tudod,hol lakik?Tanuld meg használni az agyadat,hasznos szerv.;)

2012. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

köszi a tippet, a durva h tudom viselni a komikat ;) csak ppen szinte senki sem arra válaszol amit kérdeztem és nem tanácsot ad, hanem csak engem kritizál:)

és tudom it írok, nem mondok magamnak ellent, látom h te nem gyökérkedni "játsz ide "

2012. febr. 15. 23:40
 23/27 anonim válasza:
Hello!:) Nálunk is ugyanez volt a helyzet!!! bár én kaptam is a pofonokat:-D megkergetett, nem engedett haza, stb. ilyen hülyeségek, de sztem vicces volt, így visszagondolva.. na szóval azt szeretném mondani neked, h ne tégy hülyeséget, valamilyen szinten "látom" a kapcsolatotokat, és én a fiú helyében látom is, hogy neki most a haverokra, meg a töménytelen agypusztításra van szüksége, kocsma, részegedés, agyatlan dolgokat művelni, de viszont, ha látod , h szeret, vagy érzed, ne legyen benned olyan kétség, hogy megcsal, v. új barátnője van. Ott aludni azért nem akar, mert totál romon van, sztem örül, ha az ágyik eljut...adj neki időt, de azért tudatosísdt vele, hogy neked ez nem tetszik...picit légy határozottabb, ha ez nem megy, akkor csináld ugyanazt, mint ő... lényeg h ne tégy hülyeséget, türelem türelem türelem... Üdv:)
2012. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Lemaradt: F/22
2012. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
felfogtam ezeket:) tegnap lehívott a havejaival egy pizzériába, hááát... ha ne mondjam alakított a szemembe a kedves kis párom.folyton basztatott... , az is baja volt h kaja közben nem dumálok^^" b+ oké, aztán teljesen kikelt magából,de f*sz se tudja mi miatt, esküszöm nem ismertem rá:O és aztn még azt mondta h én miért hisztizek^^" mikor megkérdeztem tőle komoly hangon h mostmi is van vele... semmit nem válaszolt, mondhatni ideges hangon h bocsánat ...pedig semmit nem csináltam :/ aztán a haverjának ma az volt a baja h nem kanbuli volt, hanem ott voltam^^"ok,mondtam h többszőr nem megyek, bár nem értem mi baja, amikor mostanság velük foglalkozik, velem alig :/... kb most ennyi az állás, és észre sem vezsi a helyzetet...
2012. febr. 17. 17:20
 26/27 anonim válasza:
Értem....ám véletlen nem Debreceni vagy?: D
2012. febr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem :D
2012. febr. 20. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!