Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon elegem van! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon elegem van! Miért van az, hogy sokkal több jó csaj van mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, az utcán szembejövő: jó csaj, jó csaj mindenhol csak jó csajok. Pasikból meg ronda, ronda, nyomi, ronda.. kb minden harmincadik pasira tudom azt mondani hogy legalább néz ki valahogy!! 18/L
2011. dec. 17. 09:38
1 2 3 4
 1/37 Randy Orton ***** válasza:
90%
Te is rondavagy mi?
2011. dec. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
40%
Legyél biszex, ismerkedj biszex "csajokkal", akik majd hoznak jó "pasikat", úgyis csak baszásra vagy való, kérdésed és problémáid alapján.
2011. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Lehet a csajok jonnek be neked. Marmint "jo csaj, jo csaj de egy jo pasi sem". Szoval a csajok jobban tetszenek neked. Mivel en lany letemre azt mondanam: "jo pasi, jo pasi jo pasi..hmm talan szep az a lany de kit erdekel"
2011. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Keresi a hercegét és senki nem jó neki.:D Alább kell adni az igényeket, kicsi lány.
2011. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, nekem jó pasi kell... de miért van belőlük ilyen kevés, mikor jó csajból k*rva sok van???
2011. dec. 17. 09:45
 6/37 anonim ***** válasza:
60%
mert a pasik szerint az igényesség b-zis.
2011. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Nem azért, de nálad tényleg nem stimmel valami :D Nem mondom hogy minden pasi hű de állat helyes, de azért látni belőlük jó párat a buszon, a mozgólépcsőn, a boltban stb..

És lány létemre én nem szoktam megnézni a csajokat, max ha látok egy jó táskát vagy sálat valakinél akkor megjegyzem hogy ez tényleg jó, és majd én is nézek hasonlót magamnak a boltban. De csajokat azért nem nézegetnék a helyedben :D

2011. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

A szépség relatív.

Lehet, hogy elmész egy halom számodra nem tetsző férfi mellett, de sokan meg epekednek utánuk. Ugyanez a nőkre is igaz, lehet neked tetszik, másnak nem.

2011. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
43%

Ezt én is megfigyeltem már.


Lányok alapjáraton többet adnak magukra. Ott a bibi, hogy a magyar fiúk/férfiak egyszerűen nem szeretnek a külsejükkel foglalkozni, mert ez van a köztudatban, hogy "nem fontos" "nem számít". Azok akik meg igenis foglalkoznak a külső megjelenésükkel, úgy elk*rják az ülepes nacival, az izompólóval hogy hányinger lesz a vége.. Az igazán jó pasik meg nem fecsérlik az idejüket utcákon sétálgatva... (otthon vannak, vagy autóban, vagy a munkahelyen, vagy elitebb szórakozóhelyeken...)

2011. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"Nem úgy értem, nekem jó pasi kell... de miért van belőlük ilyen kevés, mikor jó csajból k*rva sok van???"


Mire fel kell neked jó pasi? Megérdemled egyáltalán? Mit teszel azért, hogy legyen? Mert ha ilyen sokat képzelsz magadról, meg is érdemled, hogy egyedül legyél. Arra még nem gondoltál, hogy sokak szerint te vagy ronda, nyomi idióta, mert szerintem ez a helyzet?

2011. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!