Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon elegem van! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon elegem van! Miért van az, hogy sokkal több jó csaj van mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, az utcán szembejövő: jó csaj, jó csaj mindenhol csak jó csajok. Pasikból meg ronda, ronda, nyomi, ronda.. kb minden harmincadik pasira tudom azt mondani hogy legalább néz ki valahogy!! 18/L
2011. dec. 17. 09:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kérdezek mást: miért van, hogy sokkal kevesebb normális fiú és lány van, mint amennyi divatk*rva és raj "páva"?
2011. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
fessem be a hajam és legyek páwa mert ez az új búzaság? Minek? Attól úgyse leszek se jobb se rosszabb a nők szemében összesítve.
2011. dec. 17. 21:48
 33/37 anonim ***** válasza:
Na most vagy skizofrén van vagy, vagy leszbi te "18/L" búza. :-)
2011. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
aha az én kérdéseimre mé nincs ennyi válasz?!
2011. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Előző: Én személy szerint azért nem válaszolok, mert én sem tudom sajnos, de kiakaszt engem is.


"pedig csak egy kibszott csóró vagy, egy bóvli országban."


Neked viszont nem ártana arra gondolni, hogy attól, hogy te egy csóró szerencsétlen senki vagy, a többi ember még nem lesz mind az magától értetődően.:)

2011. dec. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ma 22:37!


Melyik a te kérdésed?

2011. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
egyszerű legyél leszbikus! :)
2011. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!