Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon elegem van! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon elegem van! Miért van az, hogy sokkal több jó csaj van mint jó pasi?

Figyelt kérdés
Bárhova megyek, az utcán szembejövő: jó csaj, jó csaj mindenhol csak jó csajok. Pasikból meg ronda, ronda, nyomi, ronda.. kb minden harmincadik pasira tudom azt mondani hogy legalább néz ki valahogy!! 18/L
2011. dec. 17. 09:38
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
A helyedben nem kértem volna ki mások véleményét, én csak őszinte voltam
2011. dec. 17. 11:21
 22/37 anonim ***** válasza:
11:10. Szerintem te egy kis tükörben pózolós ratyi vagy. :-)
2011. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Lehet te is egy ocsm.ny ok.dék vagy, csak nem látod magadon, így a hozzád hasonló csajokat is szépnek látod, közben meg.... :D
2011. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem érezted már a bizonyos "kémiát"? Nálam is volt már olyan, hogy nem tűnt túl szimpatikusnak a srác elsőre, majd elkezdtem vele beszélgetni, közelebb voltam hozzá és huhh :D
2011. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Hallod kérdező, dobj már fel egy képet magadról, lássuk, hogy egyáltalán megérdemled-e a jó pasikat vagy egy bűnronda elszállt szerencsétlenség vagy.
2011. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Szeritnem ilyen mentalitással még egy ronda pasit se nagyon érdemel meg. :D
2011. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

túl felszínes vagy, egyáltalán mi neked a jó pasi?

Fogadni mernék, hogy te nem is vagy szép, ja és nincs sokkal több szép lány, nézd csak meg midnen 3. csaj dagadt, és egyformán néznek ki, smink, vasalt haj, fülbevaló, szemkihúzás, és tükörben fotózzák magukat a telefonnal, egyformák vagytok, akkor milyen jó csaj?

Nézz magadba.

2011. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Amúgy általában a legrondább csajok szokták kritizálni a pasikat, meg azoknak nem jó senki sem. :D

Na meg hisztisek, agybetegek, lusták stb, az ilyenek csak egyre jók. :) (megsz.patni őket)

2011. dec. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Én sajnos egyet tudok érteni a kérdezővel a pasik terén, nagyon sok a csúnya, igénytelen. Valamint a belsővel még nagyobb bajok vannak. Mert ugye hiába jó pasi valaki, ha a lelke rohad... Az pedig, ha valaki csúnya ÉS belül sem stimmel, a legrosszabb variáció, és sajnos gyakori is. Szóval nálam már alap, hogy legalább jól nézzen ki. -.-


Viszont szerintem a lányok nagy része is gáz. Egy kaptafára épülnek, sablonosak, vagy egyenesen k*rvásak, kikopó félben van az igazi nőiesség. :(

2011. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Szánalmas ez a globális népbetegség, mindenki azt hiszi, hogy ő valaki, meg van valahol, pedig csak egy kibszott csóró vagy, egy bóvli országban."


Üdv a klubban, kishaver :)

2011. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!