Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van! Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt a barátommal, megbocsájtottam hogy megcsalt, de úgy érzem bennem van a tüske.

Ráadásul nem járunk sehová,csak a négy fal közt vagyunk, és úgy érzem sexen kívül másra nem tart!

Állandóan féltékenykedik, vádolgat hogy megcsalom, kutat a magánszférámban, táskám pénztárcám számítógép, internet, mindenben egyszerűen.

Ráadásul elhanyagol, flegmán beszél velem, egy csöppnyi kedvességet sem nyújt, már semmit nem élvezek vele.

Ott tartok hogy az sem érdekelne ha vége lenne.

Mit csináljak?



19/L


2011. dec. 30. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2011. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
"megbocsájtottam hogy megcsalt" Már itt elb@sztad. Hagyd a p....ba.
2011. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel akkor szakits...
2011. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy ez hogy lehet kérdés... Ha most ennyit ér, hogyan tudnál vele évtizedeket leélni?
2011. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Tedd ki.
2011. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hmmmm, miért ennyire bizonytalan??

Igen, azért mert saras.


Hagyd ott, Én is megbocsájtottam egyszer egy Nönek amiért megcsalt, megtette újra....

2011. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A baj hogy valamilyen szinten érzem hogy szeretem és hiányozna.Ráadásul elvileg nagyon szeret, velem képzeli el a jövőt már gyereket akarna és összeköltözést.Pedig én még szeretnék élni, nyaralni szórakozni.
2011. dec. 30. 19:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ezt komolyan gondolja,különben máshogy viselkedne veled.Elhanyagol flegmán beszél stb és veled akar közös jövőt meg gyereket,ez így együtt elég fura.Valószínű,hogy csak a szexre kellesz neki,szerintem hagyd ott.
2011. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Be van rosálva, hogy elhagyod, ezért vannak a nagy tervek.
2011. dec. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Cseréld le. Még ezen az oldalon is találsz a mostanitól jobbat. :D Pedig ahhoz már nagyon ratyi pasidnak kell lennie.
2011. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!