Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van! Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van! Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

4hónapja vagyunk együtt a barátommal, megbocsájtottam hogy megcsalt, de úgy érzem bennem van a tüske.

Ráadásul nem járunk sehová,csak a négy fal közt vagyunk, és úgy érzem sexen kívül másra nem tart!

Állandóan féltékenykedik, vádolgat hogy megcsalom, kutat a magánszférámban, táskám pénztárcám számítógép, internet, mindenben egyszerűen.

Ráadásul elhanyagol, flegmán beszél velem, egy csöppnyi kedvességet sem nyújt, már semmit nem élvezek vele.

Ott tartok hogy az sem érdekelne ha vége lenne.

Mit csináljak?



19/L


2011. dec. 30. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A volt barátom is már összeköltözésről meg gyerekről beszélt, aztán nem, ahogy hazamentem tőle már szakított is... az ilyen szövegekre nem lehet adni én már akkor sem adtam, nem vagyok én hülye...
2011. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
-nem
2011. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 valaki a tömegből ***** válasza:
19 évesen gyerek meg házzasság? Szerintem csak hiteget hogy maradj vele. Ha meg tényleg komolyan gondolja viselkedjen is úgy, ha már a házzasság előtt megcsal mit vársz majd utánna amikor az évek felmorzsolják az utlsó csepp szeretetet is benne. Ha már most így viselkedik mi lessz majd 10-15 év mulvan?
2011. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de mi a fa..nak vagy vele együtt?Megcsalt,kihasznál,bunkó veled stb Nem értem neked ebben mi a jó? Hagyd ott a francba!Én meg sem bocsájtottam volna neki,a helyedben. 22/L
2011. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Na már tényleg nem bírom!

AA tesója balhézott a pasijával és akkor mondta neki barátom hogy ne aggódj holnap megyünk csavarogni, szeretem a nővérét, és jól esett volna hogyha engem is hív és nem még ő van fellázadva hogy nem hiszi el hogy ilyen vagyok.Én nem mehetek sehova semmi, de ő meg csak úgy tervezi mert hogy vita van? attól neki még megvagyok.velem meg még sétálni is nagy ritkán megy. Ott tartok hogy utálom!

2011. dec. 30. 20:32
 16/18 anonim ***** válasza:

Még nem hagytad ott?


Ha magadtól nem jöttél még rá, egy kapcsolatban csak lefelé van... Tehát ha már most ennyi rossz dolga van, később csak még több lesz!

Más az első években repked a boldogságtól!! Megcsalás már az első 4 hónapban? Talán sok év múlva, de leginkább soha.

2011. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na kidobtam :(
2011. dec. 30. 21:43
 18/18 anonim válasza:
jól tetted :) majd lesz helyette olyan aki megbecsül téged. remélhetőleg
2012. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!