Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mr tényleg elegem van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mr tényleg elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tegnap kiírtam egy kérdést miszerint a barátom megváltozott, és mostanság ink a haverokra fókoszálódik, és a kockulásra, nah hát eőre ittam nagyon a medve bőrére, ugyanis azt hittem h majd holnap este eljön és itt alszik,de nem mert a haverjaival megy meginni egy sört, vagy f-sz se tudja, nem is iszik^^" a léyneg h ma is a ahverja el ment hozzá uccsó órája után,(az egyetem másik városba van mint amiben lakunk) h telefont nézzenek^^" bezzeg velem nem jön el sehova iylen helyre...nah mind1, és felmertem hozni h holnap itt aludhatna, erre a válasz "de nemtudom mikor érek oda, uyge yX("kocsma"neve) mondm, ok, akk ne is gyere, mert nem akaorm h fáradtan hazajövök, táncról, fél 8 kor és még ugrálni... így is hosszú napom lesz^^" 11 körül érne hozzám, így mondtam h ne jöjjön , és azt mondta h ok, akk nem jön :( miért nem lehet lemondani, egy hüyle sörözést, amikor velem ezen a héten csak 1 hülye órát találkozott ? és azt is hétfőn ? a haverjaival meg holnap 3jára, oké, ezek számok,de akkor is :/ az a baj h tudom h szeret, meg minden, imád, de nemtuom ezt most hova tenni :(

vélemény ??


2012. febr. 15. 22:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

19 :D

nem vagyok ideges :D csak szimplán zavar ez az egész :/

2012. febr. 15. 22:48
 12/27 anonim ***** válasza:

"nem vagyok hisztis:) épp h egy elég erős jellem vagyok, és nem szoktam hisztizni, harmónikus a kapcsolatunk,"


Ez így meglehetősen ellentmondásos,azok után amiket leírtál és ahogyan leírtad.

2012. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Egymásnak valók vagytok? Ő sörözik, kockul - ezek szerint hiába szeret, ezeket a dolgokat jobban szereti, számára ez az első. Ha ezt tudod tolerálni, akkor tényleg egymásnak valók vagytok. De nem úgy látom. Az írtad, eleged van. Kimondtad a lényeget.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és nem bántani akarlak, de ha most azt mondom, hogy neki miben kellene másnak lennie, akkor nem jutunk 1-ről a 2-re.

2012. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
bocsánat, de tényleg nem vagyok hisztis:( de ez már kikészít :( én mindig kitartottam mellette, ezért sincsennek barátaim :/ az egyetlen bnőmmel 2 éve össze vezstem miatta:/ és már nagyon fusztrál ,ez megy a vizsga időszak kezdete óta :( piszkál, ha mondok vmit véletlen akkor vagy 6 szor felemlegeti a szememre háynja, pedig sak egy kis baki volt ... ilyneket nem szokott:/
2012. febr. 15. 22:51
 15/27 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, h neki kellene másnak lennie, hanem ugyan annak az embernek, nem egy idiótának... nem is iszik... és mostanában az a baj h meg sme hallgat, semmi és nem kell megváltoznia, úgy jó ah van,de nem ez a része...ő nem iylen :/
2012. febr. 15. 22:54
 16/27 anonim ***** válasza:

"én mindig kitartottam mellette, ezért sincsennek barátaim :/ "


Ez a te hibád,nem függhetsz ennyire tőle-illetve függhetsz,de a barátoktól elszigetelni magadat nem szabadott volna.Ezt ne az ő számlájára írd,hanem a sajátodra.

2012. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
hát épp h az ő számlájára kellene írnom... nem sziegtelem el magam tőlük, a legjobb bnőmmel összeveszett és a bnőm megharagudott ezért rám, addig voltak barátaim, most nincsennek, és épp h nem én függök tőle, hanm ő tőlem :/ ah írtam, h van h ha nem megyek, akkor inkább ő sem, annak ellenére h mondom h menjen, nem egyszer, biztatom,de ő nem megy :/
2012. febr. 15. 23:16
 18/27 A kérdező kommentje:
igazából én nem tettem ellene semmit,h ilyen legyen...mindg támogattam, mindig, ha letört volt, mondtam h ne féljen, meg mindenhova küldtem h menjen ahova hívták.
2012. febr. 15. 23:19
 19/27 anonim ***** válasza:

A barátnőddel neked kellett volna tisztáznod a dolgot.Az,hogy ők összevesztek az az ő dolguk,de a te barátnőd,értelmes módon átbeszélhettétek volna a dolgot és még mindig barátok lehetnétek...


"épp h nem én függök tőle, hanm ő tőlem"

Hát ki rinyál most itt gyakorin?Ő,vagy te??

Te!Érzelmileg igenis függtök egymástól oda-vissza.A különbség annyi,hogy neki vannak haverjai,te meg elszigetelted magad.Szólj,ha kivilágosodott..

2012. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

istenem, mi van akkor ha rinyálok, probleeeeem ????????????? had rinyáljak már lécci, 1.képzeld jelen pillanatban igen függök tőle, mert már kivagyok...nekem nem szabad ???? kivagyok a hülyeségeitől, am nem függök tőle.

2.h az isten haragjába beszéljem meg a bnőmmel a dolgokat, amikor letiltott msnről, letiltott és törölt fb-ről, mindenhonnan... mondd már meg lécci, kössz

3. képzeld, de ezt most vésd lécci az agyadba, krvára nem függök a pasimtól ha kíváncsi vagy rá, egy önálló nő vagyok, simn kibirok nélküle hosszabb időt is, nem ez a gond

3. majd ha megtapasztalod ezeket a dolgokat akkor fogod tudni, és fogadok ha pasi vagy ha nő te is rinyálni fogsz, és majd te fogsz itt segítséget, kérni

4. nem engem kell kritizálni, mert azt mindenki megtudja tenni, hanem TANÁCSIT adni, tiszta ???? ha nem szólj, elmagyarázom mi az h tanács, sztem ide az emberek azért jönnek, kivvée az idi*táat akik csak szórakozni h tancásot kérjenek, szóval ha nm tudsz normális tanácsot adni, kérlek szépen ne ís írj, köszönöm szépen:)

2012. febr. 15. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!