Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mr tényleg elegem van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mr tényleg elegem van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tegnap kiírtam egy kérdést miszerint a barátom megváltozott, és mostanság ink a haverokra fókoszálódik, és a kockulásra, nah hát eőre ittam nagyon a medve bőrére, ugyanis azt hittem h majd holnap este eljön és itt alszik,de nem mert a haverjaival megy meginni egy sört, vagy f-sz se tudja, nem is iszik^^" a léyneg h ma is a ahverja el ment hozzá uccsó órája után,(az egyetem másik városba van mint amiben lakunk) h telefont nézzenek^^" bezzeg velem nem jön el sehova iylen helyre...nah mind1, és felmertem hozni h holnap itt aludhatna, erre a válasz "de nemtudom mikor érek oda, uyge yX("kocsma"neve) mondm, ok, akk ne is gyere, mert nem akaorm h fáradtan hazajövök, táncról, fél 8 kor és még ugrálni... így is hosszú napom lesz^^" 11 körül érne hozzám, így mondtam h ne jöjjön , és azt mondta h ok, akk nem jön :( miért nem lehet lemondani, egy hüyle sörözést, amikor velem ezen a héten csak 1 hülye órát találkozott ? és azt is hétfőn ? a haverjaival meg holnap 3jára, oké, ezek számok,de akkor is :/ az a baj h tudom h szeret, meg minden, imád, de nemtuom ezt most hova tenni :(

vélemény ??


2012. febr. 15. 22:37
1 2 3
 1/27 lila nyuszi ***** válasza:
100%
úgy tűnik nem vagytok egymáshoz valók. :/
2012. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
szerintem nem is szeret. de ezt neked kell igazán tudnod.
2012. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nyuszika megadta a választ ;)
2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Nincs obejktív véleményem, a szubjektív meg nem számít.

De ez a te nézőpontod, ez alapján nem tudok mit tanácsolni nektek. Nem tudom, hogy milyen a kapcsolatotok és mit éreztek. Lehet egy érzelmi zsarolós hisztis p..csa vagy és már tele a töke, de lehet, hogy nem is szeret téged és megcsal.

De ezek csak negatív gondolatok. Nincs alapjuk.

2012. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2,5 éve járunk, elég egymáshoz valók vagyunk.:)

épp az h szeret,de most áááh :( ah tegnap is írtam, most h elsős egyetemista a an megváltozott, sokkal durvább lett velem is :/ pedig velem mindig gyengéd volt:):( de most :(és az a baj h nemtudom hova tenni :( szexben is, felkelünk reggel és letámad,holott tudja h nekem az nemjó, mert semmit nem érzek :/ meg úgy hisztisebb, vagy nem is tudom, és már lassan nem bírom :( meg ma is hazaért, és nem az h kicsit, 30 percet bezsélünk, áááh 10 perc múlva eltünt, aztán besz 1,2 max 4 szót, sé eltünt kockulni^^" hát mondhatom fasza^^"

2012. febr. 15. 22:42
 6/27 anonim ***** válasza:
De a legvalószínűbb, hogy túlbonyolítod és eltúlzod a dolgokat. Ha nem hát, akkor beszélj vele, hogy a gép meg a barátok fontosabbak neki?? De előbb gondold végig, hogy hagyod-e, hogy legyen magánélete, mert az mindenkinek kell.
2012. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

És mit kockul???

Egyetemen sok a friss hús és stresszelheti a tananyag.

De lehet rászokott valami hülye drogra, mondjuk ennek a legkisebb az esélye.

2012. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok hisztis:) épp h egy elég erős jellem vagyok, és nem szoktam hisztizni, harmónikus a kapcsolatunk, semmi gond nincs, vele, az h megcsal, vicces :D ideje nem lenne:D annyira kockul^^" meg mindent elmondd szószerint... nah mind1 nem is ez a léyneg, hane h vmi miatt ez a vizsga időszak betett :( és ő lett a hisztis, és am imád, én vagyok neki a legfontosabb:( de msot vmiért nem értem mivan :(
2012. febr. 15. 22:45
 9/27 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy?

Nyugodj meg,szívd be a levegőt,majd fújd ki!Meg kellene beszélned vele ezeket a dolgokat,mond el neki,hogy mi az,ami bánt!

2012. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

nah ez az^^" épp h hagyom h legyne magán élete, de van h elkezdi azt h nélkülem nemmegy sehova meg bla bla...

és tényleg nem megy :/ nem droogzik:D ismerem :D túl hsztis és kényes a szervezetére , ha fáj a feje, még fájdalom csillapítót sem vezs be, nem h vmi drogot...

de ha stresszeli a tananyag, akkor miért nem zsél erről? a haverjainaks em bezsél:/ és velem bezsél meg mindent :(

2012. febr. 15. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!