Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezdek belezúgni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek belezúgni a bnőm "volt" pasijába. :S

Figyelt kérdés
az a szitu,h a barátnőm pasija hawerom és sokat szoktam vele neten dumálgatni(nekem meg a pasi eggyik legjobb hawerja a pasim) és sokat hülyülni... a bnőm és a pasi ma szakitottak,de már párnapja ugy áltt a helyzet... én meg mostanában eggyre többet szoktam dumálgatni a pasival! itt csak annyi a gond,h kezdek többet érezni a pasi iránt,mint barátság... (és még annyi,h irkált olyanokat, nagyon szép vagyok,meg voltak kissebb célozgatásai is...) a helyesirási hibákért bocs,de kicsit kikészültem... :S nem akarom megbántani a pasim, és a bnőmet sem.
2009. jún. 4. 00:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
bocs, két választ összevontam, a 05:48-asnak is szólt az előző.
2009. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! de még csak annyit,h a

barátnőm: már egy idelye nem vagyok vele valami nagyon joban....

pasija:már régebbóta hawerom...

"pasim": nem egésszen a pasim... csak füzöget,és eddig egész jól meg voltunk,de már kezdek ráunni... :S

ja és azt hozzá teszem,h nem olyan komoly kapcsolatokról van szó,mert a bnőm és én még csak 15évessek vagyunk,a paik meg 17... ezeket a kiegészitéseket is vegyétek figyelembe...

2009. jún. 4. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!