Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék belezúgni?

Figyelt kérdés

Pár napja járok egy sráccal, Ő teljesen belémzúgott, én viszont nem érzek iránta semmi olyat.:( Ez így nem jó, de belehalnék ha ki kéne dobnom, és nem is akarom, mert arany szíve van, és iszonyat rendes.:) Még van esély rá, hogy beleszeressek... csak nem tudom hogy csináljam. Talán a volt barátom (aki 2 hete dobott engem) miatt nem tudok még érezni iránta semmit? A lényeg, hogy bele akarok zúgni, de még nem sikerült.:S Valami ötlet? Pl ha olyan érzésem lenne, h elveszíthetem, akkor utána tuti jobban ragaszkodnék hozzá, de nincs olyan érzésem, mert 100%osan megbírok benne, látszik rajta, hogy teljesen belém van zúgva. De ez csak egy példa volt. Adjatok tippeket lécci. Amúgy mikor még nem jártunk, akkor azt akartam, hogy járjunk, és mikor csak látásból ismertem, akkor nagyon tetszett nekem... mióta megismertem vhogy minden megváltozott. pedig nincs vele semmi baj...

16/L


2010. febr. 24. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem gombnyomásra megy! Valószínüleg nem fogsz belezúgni, ha eddig még nem sikerült! Max, ha valaki mással fog kavarni,Mert akkor lehet, hogy felkelti az érdeklődésedet!
2010. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

te hülye /bocsi/.... pár nap alatt nem szeretsz meg senkit.


én lassan 4 hónapja vagyok 1ütt a barátommal és még csak most kezdek el érezni irárta valamit, egyre erősebb vmit(L)(:

2010. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

LOL:D

Egyik válaszoló azt mondja, hogy ha eddig nem zúgtam bele, akkor már nem fogok, másik válaszoló azt mondja, még nem zúghattam bele.:D Akkor most mi van?:) Az előző barátomba már az első találkozásunknál teljesen belezúgtam.

2010. febr. 24. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Várj, és majd kialakul. A szerelem nincs első látásra, így max. csak megtetszik valaki nagyon, de azt, hogy milyen ember, csak hosszabb idő alatt tudod megállapítani. Az eszedre is kell hallgatnod, mikor társat választasz. Volt 2 rossz kapcsolatom, mikor a kapcsolat közben ismertem csak meg a másikat emberileg.
2010. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan dolgok, amiket nem kell erőltetni, ha nem megy.Inkább ajánld fel neki, hogy legyetek barátok, mondd el neki, hogy még nem heverted ki az előzőt, ha őszintén megbeszéled vele ezeket a dolgokat, biztosan meg fogja érteni.Ha tényleg szeret, akkor várni fog rád és el fogja fogadni a döntésedet és a kavargó érzéseidet, csak beszéld meg vele, mert ezzel csak magadnak ártasz.Nagyon frusztráló és őrlő mindig azon lenni,hogy olyan érzelmeket tudj kicsikarni magadból amik amúgy is maguktól jönnek.Ha sikerülne vele megbeszélned ezeket a dolgokat, te is megkönnyebbülnél.Én is jártam már így,ezért merek neked ilyet tanácsolni.
2010. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pár nap alatt nem fog történni semmi. azt mondják , az a hosszú kapcsolat, ahol nem első látásra ment a szerelem és szépen, fokozatosan szerették meg egymást a partnerek.
2010. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wáá ugyanez a helyzet csak én 15 vagyok xD-de én úgyérzem h ha mással kavarna nem lennék féltékeny:S
2010. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!