Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Nem akarok belezugni! De akkor mi ez?

Figyelt kérdés
18/lany vagyok, kulfoldon vagyok egy ideje, es leszek is meg. Van egy srac, velem egykoru, egesz jol elvagyunk, sokat beszelunk msnen. Van, h "huzzuk" egymast, hulyeskedunk, de van, h egyaltalan nincs beszelgetos kedveben... Meg nem mondanam magunkat baratoknak. A baj az, h sokszor csak miatta megyek fel msnre, csak vele akarok beszelni, es ha nincs fenn, tiszta rossz kedvem lesz... Ha vele beszelek, tok jo kedvem lesz (vigyorgok, mint egy hulye :D), de ha nem beszelunk sokaig, nincs ami (aki) felviditson. Csak kedvelem, es nem akarok belezugni (nagyon nem!). De akkor mer erzek igy? Maris beleestem volna? Mit csinaljak, h ne o legyen "eletem boldogsaga"? :)
2009. nov. 13. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos nálam ugyanez van a legjobb haveromnál.. 4 éve ismerem és pont így érzek én is. De van barátom és tudom hogy őt szeretem nem a legjobb haverom. Mondjuk múltkor találkoztunk és tök kedves volt meg minden, de szerintem csak barátságból.
2009. nov. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha akarod,ha nem a szerelem az jön.Nem tudsz mit csinálni ellenne.Én ugyanígy vagyok a munkatársammal,direkt nem barátkoztam vele,mert tudtam mi lesz belőle.De ő csak nem hagyott,ha jó kedve van akkor nekem is,ha sz@r akkor nekem is.Ha játszásiból nem beszélünk,akkor 10pnél tovább nem bírjuk.Én belezúgtam,ő egy másik lányt választott,most meg szenvedhetek.Nem lehet kivédeni,csak túlélni.
2009. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!