Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kezdek belezúgni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek belezúgni a bnőm "volt" pasijába. :S

Figyelt kérdés
az a szitu,h a barátnőm pasija hawerom és sokat szoktam vele neten dumálgatni(nekem meg a pasi eggyik legjobb hawerja a pasim) és sokat hülyülni... a bnőm és a pasi ma szakitottak,de már párnapja ugy áltt a helyzet... én meg mostanában eggyre többet szoktam dumálgatni a pasival! itt csak annyi a gond,h kezdek többet érezni a pasi iránt,mint barátság... (és még annyi,h irkált olyanokat, nagyon szép vagyok,meg voltak kissebb célozgatásai is...) a helyesirási hibákért bocs,de kicsit kikészültem... :S nem akarom megbántani a pasim, és a bnőmet sem.
2009. jún. 4. 00:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnék választ kapni,mivel ez fontos! jah és megkérem az olyanokat,akik a kérdéseken szórakoznak,h inkább ne irjonak ide kommentet...
2009. jún. 4. 00:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

En csak annyit irnek, hogy en elvbol nem kezdenek ki a baratnom exevel. Nekem fontosabb a tobb eve tarto baratsagom mint egy futo kaland.

A masik az, hogy van baratod, miert nem szakitasz, ha nem vagy boldog vele? Igy lennek helyes!

Ezt en is gondolom, remelem, hogy egy ici-picit segitettem, hogy helyesen donts!:))

Sok sikert!

32\L

2009. jún. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

is= igy

Bocsi a hibaert!:))

2009. jún. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne-ne-ne! Sajnálom hogy ezt kell írjam, de én sem kezdenék barátnő pasijával/expasijával. Ráadásul a barátod legjobb haverja! Itt sok kapcsolat szála menne tönkre. Nem szép dolog ha ez a fiú rádhajt, miféle legjobb haver az ilyen.

Bár nem tudom a háttereket, lehet azért is férkőzött hozzád közelebb hogy az exbarátnőjéről megtudhasson dolgokat, vagy csak azt hiszi így a lányhoz is közelebb maradhat. Ugyanakkor lehet szüksége van hirtelen egy másik kapcsolatra ami esetleg dobna a bizalmán egy "pótlékra".

A leírtaktól függetlenül pedig inkább próbálj meg magadra figyelni jobban, nem lehet hogy csak egy hirtelen fellángolásról van szó?

2009. jún. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam par honapja! Csak akkor menj bele, ha komoly a dolog es nem csak futo kaland lesz belole, mert nagy esely van ra, hogy meg fogod oket bantani es a baratnod az elozo pasid is haraggal fog kilepni az eletedbol!

Hogy ezt megelozd, ulj le mindkettojukkel (baratnoddel es a baratoddal is, kulon-kulon) es beszeljetek meg. Igy a baratnodnek eselyt adsz h beleszolhasson (utana meg mindig eldontheted h melyikotok fontosabb...), a pasiddal meg meg mindig jobb egy tiszta szakitas mint ha hulyere venned - es igy teszel valamit azert is, hogy megovd a 2 pasi baratsagat! Ez is fontos szempont, ha tenyleg joban vannak egymassal! Ugyes legy!

2009. jún. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
(elozo vagyok) mi osszejottunk es egyutt vagyunk azota is. es haragszanak rank azota is. bizony, sokat kockaztatsz...
2009. jún. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
es meg valami: sajna mi nem ugy inteztuk a dolgot, ahogy leirtam... kozbejott egy hazibuli, ahol alkohol is volt:S
2009. jún. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
itt nem azzal van a gond, hogy a barátnőd volt pasija...ha csak volt, akkor miért ne, elvileg ők már csak múlt egymásnak, és ezt a barátnődnek is meg kellene értenie, ha tényleg barátnőd...itt a baj azzal van, hogy mindezt úgy kérdezed, hogy neekd már van pasid...itt kellene elgondolkodni,mennyire fontos neked a jelenlegi párod és mit látsz a jövőtökben, és elgondolkodni azon, mi sülhet ki a barátnőd exével, majd mérlegre tenni... halgass a szívedre és semmiképp se hagyj ott egy jól működő kapcsolatot egy kalandért
2009. jún. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor vagyok hálás, hogy mennyire különbözik az ízlésünk legjobb barátnőmmel. :)

De most komolyra fordítva a szót: a barát(nő) exe, jelenlegi párja, jövendőbeli párja, potenciális jelöltje tabu. TABU!

Soha nem jönnék össze a barátnőm volt pasijaival, még akkor sem, ha éppen tetszenének, de egyáltalán is. Egy barátságot nem tud pótolni semmi. A szerelem meg idővel úgyis elmúlik. Szóval szerintem ne lovald bele magad, és keress inkább valaki mást. Ja, és a barátoddal meg szakíts, mielőtt mást keresnél, főleg, ha nem vagy vele boldog!

És szerintem nem nagyon fogsz olyat találni, aki nem ezt mondja...

22/L

2009. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

02:37-esnek kicsit kiegészítve:

lehet, hogy már múlt egymásnak a két ember, de milyen múlt?

ha haragban váltak el, milyen érzés lenne a lánynak rendszeresen találkozni vele, amint a barátnője oldalán mászkál? Egy srác, akivel nem lett szép vége, és most a barátnőmmel jár...

Ha pedig a lánynak szép emlék, és még mindig kötődik hozzá, és ugyanígy szembesül a ténnyel, hogy most már nem az ő párja, hanem a barátnőé?

Nem is tudom, melyik a rosszabb...

A leírtak alapján pedig nem hiszem, hogy szép békében váltak el, mert belátták, hogy barátként sokkal jobbak egymás számára, mint bárhogy máshogy...

Ezeket összevetve nem tartanám jó ötletnek a barátnő szempontjából. Sem.

Hogy a másik szálról ne is beszéljünk: a kérdező párjának a haverja...

2009. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!