Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm pasijába.

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött hogy amikor még a barátnőm nem járt a fiúval, már akkor is bele voltam esve. Jó haverom volt és mindig jól szórakoztunk. És aztán most szeptemberbe össze jöttek, és elég szar így együtt látni őket minden nap (egy osztályba járunk) és még jó pofát is vágni hozzá, miközben nekem még mindig tetszik. Mondjuk ezt rajtam kívül senki sem tudja... A legfurább mondjuk az, hogy amikor kettesben vagyok a fiúval akk tök jó fej meg aranyos, csak amikor többen vannak akkor bunkó. A lényeg az, hogy én nem akarom, hogy szakítsanak( na jó azért kicsit igen csak azt nem,:P h miattam), de mégis elég rosszul esik, hogy együtt lássam őket, és nem tudom kiverni őt a fejemből:( Mégis hogyan tudnám elfelejteni? Vagy legalább kibírni a közelükbe úgy hogy fogják egymás kezét?

13/L


2010. szept. 21. 15:09
 1/3 Kamuuu ***** válasza:
Nekem is ilyen volt tavaly csak én fiú vagyok :D
2010. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnődnek sose tegyél keresztbe, ha már a "legjobb" :) 13 éves vagy, ez csak egy fellángolás, lesz ennél több olyan pasi akibe beleszeretsz. Lehet, hogy egy hónap múlva mást fogsz gondolni. Ne mond azt, hogy nem! Mert én is voltam ilyen idős. Később fogsz járni bulizni meg erre-arra. Több ismeretség meg egyebek, és jön egy új szerelem! :)



E.

2010. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm pasijába"

" nekem még mindig tetszik."


a kettő nem ugyan az.főleg,ha csak tetszik,lépj túl rajta. én egyszer szerettem egy pasit,aki aztán a legjobb barátnőmmel összejött.akkor szar volt,amikor megtudtam,de aztán túlléptem rajta és már semmit nem érzek ha meglátom.pedig én sem voltam neki közömbös. és ez még nem aza mindent elsöprő dolog volt... az egy másik történet.

a lényeg,hogy nem a pasik a legfontosabbak.

ja,és én azt nem értem,hogy hogy a legjobb barátnőd ha ezt nem tudjátok megbeszélni.énis azt tettem,és még mindig a legjobb barátnőm.

2010. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!