Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit érdemes cselekedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ekkor mi a teendő?

Lassacskán 17 felé közeledek, és van az osztályomban egy lány, aki nagyon tetszik. Szép, okos, aranyos, pont olyan, akiről egy korombéli srác álmodozik. E tanév elején éreztem vele kapcsolatban azt az érzést, amely mái napig nem hagy nyugodtan, ha meglátom, pulzusom felszökik, és előjönnek az ilyenkor tipikus helyzet jellemvonások. Szeptemberben, még nem igazán tudattam vele, hogy mit is érzek iránta, de elvétve néha, néha egy kis szemezés belefért, majd az idő múlásával egyre többet néztünk mélyen egymás szemébe, s egészen október hónap végéig jókat beszélgettünk, de akkor minden megváltozott egy pillanat alatt, amit nem igazán tudok minek a számlájára írni. Mikor kerestem tekintetét, ő csak elfordította fejét, úgy mint aki tudomást sem akar rólam venni, ha felkerestem azt a társaságot, amiben tartózkodott, általában pár perc után lelépett.

Úgy gondolom, hogy november folyamán érte el tetőpontját negativitási hulláma, melyet irántam táplált, mára azonban ez aláfagyott, s most úgy viselkedik, mintha nem is ismerne.

Még talán kimaradt, hogy három-négy lány jelenleg is szerelmes belém, egyikük bepróbálkozott, ám saját megvallásom szerint is egy kicsit durván lepattintottam.

Magamról, pedig annyit, hogy jóképű, átlagnál magasabb, sportos alkatú fiatalember vagyok, aki nem tud veszíteni, az élet minden terén a maximumra törekszik, valamint nagyon, nagyon szeretek okoskodni, tipikus ügyvéd típus vagyok.

E kérdést, abból a célból tettem fel, hogy megszerettem volna tudni, hogy ehhez hasonlót éltetek-e át, s ha igen mi módon tudtok a rendes kerékvágásba hozni a dolgokat.


2012. febr. 14. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
okoskodjál máshol
2012. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen itt az okoskodással lehet a probléma?
2012. febr. 14. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán beszéltél vele?
2012. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy beszélgettünk, de nem kettőnkről, hanem mindenféle másról, pl. mit néztél este a tv-ben?, vagy régi sztorikat meséltük kiskorunkból, ehhez hasonlóakat.
2012. febr. 14. 20:43
 5/9 anonim válasza:
ezt mond el neki és kérdezd meg hogy haragszik???és ha igen egyszerűen kérdezd meg mmiért ;)
2012. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia :) mnos szerintem nem az okoskodásoddal van baj, mindenki szeret okoskodni, és szerintem nem ismer téged annyira, hogy zavarná az, hogy okos vagy. A külső ami megfog a belső ami emgtart, ez köztudott. Lehet, hogy tetszett neki az, hogy udvarolsz, akkor még ugye év elején nem tudattad vele, hogy kell neked. De lehet hogy át gondolta ezt az egészet és nem akar tőled semmit, azért is kerüli a társaságod. Az én javaslatom az, hogy élőben, nem neten, leülsz veke beszélgetni, és megmondod neki mit érzel iránta, ha ő ezt visszautasítja, akkor sajnálom.
2012. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valaki jól bemocskolt a hátad mögött. Van olyan rosszakaród, vetélytársad, aki megtette volna, hogy mindenféle badarságokat mesél rólad a lánynak? Például azt mondja, hogy te teljesen rá vagy kattanva a csajra és az a terved, hogy felszeded és mgedugod? Mondjuk ennél hihetőbben adja elő. Persze ez csak így eszembe jutott. Lehet, hogy megijedt valamitől a csaj?
2012. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rosszakaróm van nem is kevés, de én az az örökös nyertes típus vagyok, akinek mindig muszáj győznie, a verseny az ami éltet engemet.


Egyébként azóta, mióta kiírtam a kérdést a lánnyal sokkal jobbra fordult a viszonyunk, most már napi szinten beszélgetünk, csak az "átütés" mivoltára volnék kíváncsi.


Egyébként rólam aztán bármit mondhatnak, mivel teljesen makulátlan vagyok, és ezt mindenki tudja.

2012. máj. 2. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
És milyen magabiztos vagy :D Csajok előtt ugyanígy! :D
2012. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!