Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki volt már hasonló helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már hasonló helyzetben és hogyan történt a nagy változás?

Figyelt kérdés

23F vagyok egyetemista , még nem volt barátnőm.

Sokszor próbálkoztam de még nem jött össze semmi, lehet főként az is az ok ,hogy élőben ritkábban ismerkedek ennek az az oka ,hogy kicsit nehézkes anyagi körülmények között vagyok és hatalmas megterhelést jelent a szüleimnek az itt tartózkodásom ... de szerencsére már csak egy félév van hátra.



Na a nagy kérdés az lenne , hogy volt-e valaki hasonló helyzetben , hogy ennyi ideig ne legyen kapcsolata ? és mikor megtalálta akkor , hogyan hol és milyen körülmények között talált rá ?


Kérlek osszatok meg velem s sortosaimmal történeteiteket.


U.I. - kicsinyke fény az alagút utolsó részében ... úgy néz ki , hogy két hét múlva van lehetőség , hogy az államvizsgámat részmunkaidőben egy cégnél készítsem el :)


2012. febr. 9. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
25F vagyok és nekem se volt még....
2012. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25F te mivel foglalkozol ?
2012. febr. 9. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőzsdével, de szerintem pont ez lehet a probléma oka, ugyanis egész nap itthon ülök a gép előtt...
2012. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is itthon ülő vagyok :( ...
2012. febr. 10. 08:55
 5/5 Truedavidov ***** válasza:
21 és én is így jártam.
2012. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!