Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha ebben a helyzetben próbálkozna nálatok valaki?

Figyelt kérdés

- ma reggel a a belakás udvaráról kifele menet, láttam egy gyönyörű szép lányt amellyel később egy busszal is utaztunk , és ugyan oda mentünk az egyetemre :P

- szerencsémre a buszon mint mindig sokan voltunk , én szándékosan közelebb mentem hozzá és először csak egy csőnél kapaszkodtunk majd ahogy egyre több ember próbálta feltuszkolni magát kicsit szorosabban kellet egymás mellet aljunk úgy , hogy ha egymásra néztünk az orrunk között alig 5-10 cm volt ... minden lélegzet vételét éreztem

- néha néha félrenéztünk majd össze s mosolyogtunk de a következő buszmegállónál mivel sokan szálltak le elkeveredtünk és csak távolabbról szemeztünk

- mondani nem tudtam mit mondjak , ha biztos lettem volna benne , hogy magyar akkor megpróbáltam volna beszélni vele , de nem tudtam , hogy románul vagy magyarul szóljak hozzá


- mit szólnátok ha megvolnának pl. egy kávéra ?

U.I. átlagos vagyok külső tekintetében ...


23F


2012. febr. 13. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vágj bele és kérdezd meg, ha holnap is találkoztok. :)

Ha van barátja, azt úgyis mondani fogja, de szerintem ilyen jelekből nincs.

A lány helyében én biztos igent mondanék a meghívásra, még akkor is, ha nem kávézom. :)

2012. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hajrá.én örülnék neki a helyében;)
2012. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem mondd neki, hogy "kiszera méra bávatag", és ha erre azt válaszolja, hogy "eu nu înţeleg ce spui" akkor folytasd románul.


Egyébként meg hajrá, ne tőlünk kérdezősködj, hanem tőle! :-D


Pedro

2012. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

- megtudtam a nevet és , hogy milyen szakon van ...meg kérdeztem tőle hogy emlékszike rám és azt mondta , hogy igen :D ( igaz csak facebookon )

- azóta alattam Lidl ben ami itt van a bentlakások mellet

az egyik sor végéről pillantottam meg vissza pillantott és mosolygott de mikor elindultam fele láttam hogy négyen vannak két srác és két lány és mégsem mentem oda hozza tettem magamat hogy valami másért indultam el arrafelé és levettem valint a polcról ami a kézbe akadt


asszem o szerepel ezen a kis videón is (a fekete hajú lány)


http://www.youtube.com/watch?v=Dg4raOt-jX8

2012. febr. 18. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó kis csajt fogtál ki magadnak, sok sikert!


De azért kis "stalker warning", csigavér

2012. febr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!