Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim nem örülnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem örülnek, hogy vele járok. Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Már 1 éve együtt vagyunk, szeretjük egymást és jól megvagyunk. Mégse örülnek neki, mert fiatalabb nálam 3 évvel (24L/21F) és nem olyan jó az anyagi helyzete (mivel még tanul). Rendes srác, amit tud, megtesz értem. Csak engem rettenetesen bánt, hogy érzem és tudom, hogy nem tetszik nekik a dolog. Ti hogy kezeltétek ezt a dolgot, ha volt ilyen?
2012. febr. 7. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 10 évvel idősebb barátom volt (18/L) és nagyon ellenezték. Valamilyen szinten megértettem őket, de nagyon szerelmes voltam. Azóta vége, és jóformán már bánták, hogy szakítottunk...


Szerintem mindenre a megoldás a kommunikáció. Ülj le, beszélgess a szüleiddel és mond nekik, hogy te nagyon szereted őt, és lehet hogy nem fog örökké tartani ez a dolog, de támogassanak.

Azt is mond el nekik, hogy mivel ők is nagyon fontosak a számodra, ezért próbálsz megoldást keresni.

Kérdezd meg, hogy mit nem szeretnek benne, vagy mivel tudnának jobban biztonságban tudni?


Díjazni fogják az őszinteséged. :) Sok sikert!

2012. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk nem a korral volt gond, hanem a pletykákkal, amiket anyum hallott a barátomról. el is lettem tiltva tőle stb még egy darabig jártunk titokban, aztán már kellemetlen volt a füllentgetés anyumék előtt hogy hova is megyek stb...
2012. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 év az még semmi... az én barátom 7 évvel fiatalabb nálam, na erre varrjál gombot XD mégis csak mi kellünk egymásnak...
2012. febr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem régebben volt egy barátom, akit a szüleim azért nem szerettek, mert túl komolytalan, gyerekes volt. Én persze szerettem őt, és emiatt nagyon megromlott a kapcsolatom a szüleimmel. Szerencsére nem voltunk sokáig együtt a viselkedése miatt, így szüleimmel is normális lett a kapcsolatom. Szerintem egy ilyen kapcsolatnak nincs értelme, csak a nyűg és a kín van jelen és nem tudod mit csinálj. Ha szüleid csak a kor különbség és a nem jó anyagi helyzet miatt ellenzik, nem értem őket. Ez nem kizáró ok szerintem. Ha egy link alak lenne, akkor megérteném őket.
2012. febr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a helyzetem 10 éve. Engem teljesen eltiltottak az akkori barátomtól. Egyenesen utálták. Sokszor elszöktem, hetekig haza sem mentem. Nem értették meg , hogy szeretjük egymást. A végén belefáradtam és szakítottam vele, amit mai napig bánok. Most 28 éves vagyok , házasságban élek, és van egy 2 hónapos kislányom. Szeretem a férjem, ő kimondhatatlanul imád és mindent megtesz értem és a kislányunkért, de nem vagyok mellette olyan boldog mint annó a másikkal. Ülj le a szüleiddel beszélgetni, találjatok közösen megoldást. Ne hagyd el a barátodat soha, később bánni fogod, és lehet lesz még olyan férfi akibe szerelmes leszel,és ő is szeretni fog téged , de mindig a régi után fog fájni a szíved. Ez az én tapasztalatom!
2012. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!