Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SNW kérdése:

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2. hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és mivel ő egyetemista és egy olyan jó 60 km re lakunk egymástól, nos 2 hetente találkozunk és minden jó de néha úgyérzem hogy kissé rideg, és még a 2 hónap alatt nem érzi szerelmesnek magát, létezik hogy nem egyből érzi valaki? jól elvagyunk és többször is feltettem a kérdést hogy szerinte van e így értelme a kapcsolatnak, néha hülyén érzem magam mikor hozzábújok és nem úgy viszonozza ahogy én azt szeretném, megbeszéltük és mondta hogy nem akar elgyengülni az elején, mert már volt olyan hogy minden jól alakult és vége. most a Vizsga időszakban eléggé beosztottan tudunk beszélni és megmondom őszintén hogy nem szeretek úgy ébredni hogy gyomor idegem van, vagy így hogy kattog az agyam milesz majd, mert félek attól hogy megint rosszul fognak tellni az ünnepek, lehet csak én vagyok paranoiás de mit tehetnék hogy megkönnyítsem a dolgomat? ui: nem vagyok papucs és mégcsak nem is nyomulok, csak magamban tartom ezeket az érzéseket és nem jó, féltékenykedni meg nincs okom, csak eszembe jut hogy mivan ha majd talál egy nálam jobbat satöbbi satöbbi,létezik olyan hogy kapcsolat eleji nehézségek? :S ti hogy vélekedtek?
2011. nov. 30. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Minek jártok együtt,ha csak te szereted őt???
2011. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem figyeltél a részletre, énis fontos vagyok neki és nagyon kötődik hozzám, de azt mondja hogy neki ehhez idő kell
2011. nov. 30. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaja,persze,lány vagyok,tudom miről beszélek.Nem szeret,csak jó,hogy van mellette valaki,jó érzés,hogy nincs teljesen egyedül.

Ha szeretek valakit,akkor nehezen bírok ki két hetet nélküle.Ha mégis vele lehetek,akkor nem vagyok távolságtartó,pláne nem rideg.

Nem furcsa,hogy két hónap után nem viszonozza,amit te adsz neki?

Nem hinném,hogy szerelmes,egyszerűen csak az van,amit írtam.Jó érzés,ha van melletted valaki,még ha nem is vagy belé szerelmes.Végigolvastam egyébként és odafigyeltem a részletekre,de egy lány nem csinál ilyet,ha szerelmes.

2011. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán ki kéne mondani azt, hogy ne legyen ilyen hálátlan és fogadja el azt hogy te vagy vele. A férfi dönti el ezeket a dolgokat, nem a csaj. Légy férfi.
2011. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kimondtam már, és megkért hogy legyek türelmes mert nem meri még beleélni magát
2011. nov. 30. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg te beéred ennyivel?
2011. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad túl türelmesnek lenni, mert egy idő múlva nem fog tisztelni téged és egyszer csak rajtakapod hogy szop valakit az ágyadban.
2011. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én megértem, én is voltam ilyen helyzetben.ha sok csalódás ér egy idő után nem mered egyből kiadni magad és idő kell hozzá hogy kimutassa az érzéseit.
2011. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodás kérdése. Szerintem nincs értelme.
2011. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!